Aplikácia WhatsApp patrí medzi najpopulárnejšie chatovacie appky súčasnosti. Aj preto na nej vývojári neustále pracujú a snažia sa priniesť čo najlepšie prvky ovládania. WhatsApp pre iOS dostal update. Prečítajte si, čo všetko prináša. Je toho skutočne dosť!

WhatsApp pre iOS dostal update

Vývojári sa rozhodli na aplikácii WhatsApp opäť trochu zapracovať. Nová aktualizácia prináša príjemné novinky, ktoré vás určite potešia. V prvom rade sa bavíme o nových možnostiach nastavení ochrany osobných údajov. V dnešnej dobe ide o nevyhnutnú vec. Nie je to ale ani zďaleka všetko.

- Reklama -

Okrem toho tu pribudla podpora pre čakajúce hovory. Bola to jedna z vecí, ktorá podľa nás aplikácii dosť dlho chýbala. Po novom je však prístupná a my sa môžeme tešiť z jej používania.

Pokiaľ vám najbližšie bude niekto telefonovať cez WhatsApp a vy medzi tým budete s niekym iným telefonovať tiež, môžete nechať jedného z dvojice na linke počkať, kým si vybavíte prioritnejšie záležitosti. Až sa čudujeme, že to tu nebolo už skôr. Geniálna „maličkosť“…

Medzi ďalšie novinky patrí určite aj možnosť rýchlej aktualizácie konverzácii na hlavnej obrazovke. Sledovanie správ bude teda o čosi jednoduchšie a prehľadnejšie. Okrem toho môžu ľudia aj odosielať svoje správy v režime „VoiceOver“. To doteraz možné nebolo.

Na záver by sme sa mali ešte na rýchlo vrátiť aj k prvému spomínanému vylepšeniu. Tou sú nové možnosti nastavenia ochrany osobných údajov. Vďaka nim si budete môcť urobiť takú komplexnejšiu správu vášho účtu. Napríklad si sami vyberiete to, kto si vás môže pridať na Whatsappe do skupiny a kto zase naopak nie.

Aktualizácia je už samozrejme dostupná vrámci v v internetovom obchode App Sotre. Pokiaľ vám ju ešte iPhone nenainštaloval alebo ste tak neurobili manuálne, určite neváhajte. Okrem spomínaných noviniek vývojári zapracovali aj na stabilite, rýchlosti a samozrejme vplyvu na výdrž batérie. Aj to sú benefity, ktoré ocenia predovšetkým majitelia starších zariadení…

‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free
  • ‎WhatsApp Messenger Screenshot
  • ‎WhatsApp Messenger Screenshot
  • ‎WhatsApp Messenger Screenshot
  • ‎WhatsApp Messenger Screenshot
  • ‎WhatsApp Messenger Screenshot
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.