Spoločnosť Meta sa už onedlho vytasí s ďalšou novinkou pre svoju aplikáciu WhatsApp. Firma pracuje na novej aplikácii pre Mac, ktorá využíva vývojový rámec Mac Catalyst od spoločnosti Apple. Práve tento systémový prvok jej umožní efektívnejšie využívať systémové prostriedky aplikácie.

WhatsApp v súčasnosti ponúka používateľom počítačov Mac popri svojej webovej aplikácii cez prehliadač aj aplikáciu Electron. Nová aplikácia bola niekoľko mesiacov v uzavretej beta verzii, no už čoskoro ju čaká ostrý štart.

Po inštalácii sa používateľom zobrazí kód QR, ktorý môžu naskenovať pomocou svojho iPhonu a prepojiť svoj účet pomocou aplikácie WhatsApp pre iOS. Aplikácia je momentálne dostupná aj na oficiálnej stránke Whatsapp.

WhatsApp pre macOS
Zdroj: Meta

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -