Či už ste fanúšikmi Apple ekosystému, alebo preferujete klasické PC, jeden fakt sa nedá poprieť. Aktuálne druhá najhodnotnejšia spoločnosť na svete Microsoft kraľuje svetu práce na počítačoch. Ak chcete zvýšiť svoju produktivitu a byť po celý čas v bezpečí, môžete si kúpiť Microsoft Office Home & Business 2021 pre Mac za 28,99 €. Bežná cena balíka je až 299 €.

Je síce pravda, že v Macu nájdete programy ako Pages, Numbers či Keynote, no práci vo Worde, Exceli či PowerPointe sa jednoducho nevyrovnajú. Nie je to len kvôli funkciám, ale aj kvôli kompatibilite. Väčšina z nás, čo máme Macy, sme v dennom kontakte s ľuďmi, ktorí používajú Windows a presne preto sa im musíme čiastočne prispôsobiť. A ak Mac nemáte, ale chcete získať Microsoft Office 2021 Pro Plus za výhodnú cenu, po kliknutí na tento odkaz ho získate už od 24,25 €.

V neposlednom rade sa v rámci Godeal24 letného výpredaja môžete dostať aj ku operačnému systému Windows 10 Professional len za 7,25 € a Windows 11 Professional za 10,25 €. V texte nižšie objavíte kvantum výhodných ponúk. Dávajte si ale pozor, niektoré z nich sú viazané na špeciálny kód.

Godeal24 horúci výpredaj

Kúpte si viac a získajte zľavu

Windows a Office v balíku za fantastickú cenu 

Prečítajte si tiež  Xiaomi Redmi Buds 4 Pro kúpite v zľave za super cenu. Majú technológie ako AirPods Pro

Až 50 % zľavy na ďalšie Windows a Office produkty s kódom: GG50

Viac PC nástrojov za najlepšie ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -