Spoločnosť Apple nesklamala ani tento rok a tak bude v pondelok 8. júna streamovať svoju najnovšiu WWDC konferenciu už o 19:00 miestneho času priamo na naše zariadenia. Aj keď je do začiatku celej akcie čas ešte vyše týždňa, už dnes sa na Apple TV objavil nový kanál, ktorý nám umožní sledovanie celej akcie. Samozrejme, že celú akciu bude možné sledovať aj na stránkach Apple poprípade cez naše iPhony či iPady!

Tohtoročná Keynote

Každoročná konferencia WWDC, ktorá sa koná už nejaký ten piatok s pravidelnosťou v júni prinesie dve hlavné novinky, na ktoré všetci čakáme. Pôjde konkrétne o iOS 9 a OS X 11, ktoré by mali priniesť po stránke kompatibility neuveriteľný pokrok oproti súčasným verziám, ktoré povedzme si pravdu, nie sú najstabilnejšie. Okrem týchto noviniek by sme tu však mali vidieť aj novú Apple TV, ktorá prinesie pokrok minimálne v oblasti hier, ktoré by mali byť dostupné v špeciálnej verzii obchodu App Store. Taktiež sa dozvieme nejaké novinky ohľadom Homekitu a Apple možno prichystá aj nejaké prekvapenie, ako to už býva zvykom.

Šepká sa, že by to mohol byť Watch OS 2.0, ktorý by priniesol hodinkám nové funkcie, no hlavne vývojárom nové možnosti, vďaka ktorým by mohli byť aplikácie na Apple Watch ešte o čosi lepšie!

Prečítajte si tiež  Apple dokazuje, že na veľkosti záleží. Toto je úplne nový MacBook Air 15"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.