Aj keď Xiaomi nie je Apple, táto čínska firma dokáže vyrábať veľmi kvalitné produkty, o čom sme sa už viackrát presvedčili na vlastnej koži. Špeciálne sa jej darí v oblasti slúchadiel, ktoré dokážu konkurovať niekoľkonásobne drahším AirPods. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro kúpite po zľave za fantastickú cenu. Pozrite sa, čo všetko dokážu.

Začať by sme mohli tým, že tieto slúchadlá sú vybavené 10 mm meničmi, vďaka čomu vám ponúknu perfektné vyváženie basových, stredných ale aj výškových tónov. Xiaomi sa hrdí tým, že Redmi Buds 4 Pro podporujú aj HiFi kvalitu zvuku. Takisto sa môžete tešiť na veľmi výkonné ANC (aktívne potláčanie zvukov), ktoré je schopné odstrániť až 43 dB z vášho okolia, čo má byť v praxi 99,3 % hlukov.

Čo sa týka ceny Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, tu sa skrýva asi najväčšie prekvapenie. Slúchadlá sa štandardne predávajú za rozumných 79,99 €, čo je o neskutočných 70 € menej, než za koľko si môžete kúpiť základné AirPods 2. generácie z roku 2019. Navyše, po kliknutí na tento odkaz kúpite Xiaomi Redmi Buds 4 Pro od 59,5 €, vďaka čomu ešte slušne ušetríte.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Zdroj: YouTube / Польза NET (úprava redakcie)

Netreba však zabúdať, že hardvér aj funkcie týchto slúchadiel sa môžu čiastočne vyrovnať AirPods Pro 2. generácie, ktorých bežná predajná cena začína na 299 € a aj po zľave sú cca 4x drahšie, než Xiaomi Redmi Buds 4 Pro.

Nebudete pritom o nič ukrátení, nakoľko slúchadlá z Číny disponujú až 36 hodinovou výdržou batérie na jedno nabitie, pričom bez nabíjacieho puzdra je to až 9 hodín. Okrem toho je tu k dispozícii technológia Bluetooth 5.3 s podporou pripojenia ku viacerým zariadeniam súčasne a možnosťou počúvať hudbu od zdroja až na vzdialenosť 10 metrov.

Staršie Xiaomi Redmi Buds 3 Pro s ANC kúpite extrémne lacno 

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Zdroj: Xiaomi

A aj keď by sme pri Xiaomi Redmi Buds 4 Pro mohli pokojne skončiť, neurobíme to, pretože pre vás máme ešte jeden tip. Ak sa chystáte na výlet a chcete si kúpiť lacné slúchadlá, pri ktorých vám nebude vadiť, keď ich stratíte, alebo ich budete chcieť dať svojim deťom, kúpte si Xiaomi Redmi Buds 3 Pro.

Ide o starší model toho istého produktu, ktorý je však stále veľmi dobre vybavený. Obsahuje 9 mm meniče s výborným zvukom a výdrž batérie až na úrovni 28 hodín. Je síce pravda, Xiaomi Redmi Buds 3 Pro už nemajú ANC so schopnosťou tlmiť zvuky až do 43 dB, ale len do 35 dB, ale aj to je pri bežnom používaní niečo a môžete to oceniť.

Prečítajte si tiež  Kúpte si Amazfit GTR 4. Hodinky sú v zľave dostupné za super cenu

Dôležitá je v tomto prípade cena, za starší model, ktorá je až šialene nízka. Xiaomi Redmi Buds 3 Pro môžete po kliknutí na tento odkaz kúpiť už za 34,32 €, čo je skoro o polovicu menej, než za Xiaomi Redmi Buds 4 Pro a štyrikrát menej, než za najlacnejšie AirPods z roku 2019 bez ANC, štupľov a s horšou výdržou batérie.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Zdroj: Xiaomi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -