Chcete športovať? Najvyšší čas na to začať, je práve teraz. Pokiaľ nevlastníte žiadne inteligentné hodinky, ktoré by vás pri tom mohli sledovať, dnes vám predstavíme nové Xiaomi Redmi Watch 3, ktoré svojim dizajnom pripomínajú Apple Watch a kúpite ich za fantastickú cenu. Skutočne sa oplatia.

Zariadenie má mierne hranatý tvar a ponúka veľký, až 1,75″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením, jasom 600 nitov a funkciou Always-on. Ten je samozrejme dotykový a zobrazí vám všetky funkcie, ciferníky, ako aj aplikácie, ktoré budete potrebovať v jednoduchom a prehľadnom menu. Zariadenie si môžete spárovať so svojim iOS aj Android zariadením prostredníctvom technológie Bluetooth a jeho veľkou výhodou je, že váži iba 37 gramov, takže vám pri behaní, cyklistike alebo akejkoľvek inej aktivite nebude prekážať.

Obrovskou výhodou Xiaomi Redmi Watch 3 je aj ich cena. Samotný výrobca ich ponúka za výhodných 94,99 €, čo je najmä pre začiatočníkov vynikajúca ponuka. Po kliknutí na tento odkaz však hodinky kúpite od 79,99 € v zľave, vďaka čomu sa oplatia ešte viac. Ich súčasťou je plnohodnotná senzorová výbava, ako aj vodeodolnosť 50 m (5 ATM), vďaka čomu sa Xiaomi Redmi Watch 3 neboja ani plávania.

Zariadenie, ktoré je plné technológií 

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi

Zariadenie má k dispozícii meranie srdcovej frekvencie, sledovanie vašej spánkovej aktivity, meranie hladiny kyslíka v krvi (oxymeter), krokomer a ďalšie technológie vrátane GPS.

Pokiaľ sa budete chcieť na ulici odlíšiť, zariadenie vám s tým pomôže vďaka možnosti nastavenia z viac ako 200 ciferníkov. Svoje si tu nájde úplne každý.

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi

Vyzdvihnúť tiež musíme šialených 120 športových režimov, v ktorých si nájde každý aktívny používateľ presne to svoje. V hodinkách sú aj všetky potrebné aplikácie na každodenné použitie a vynikajúca výdrž batérie.

Xiaomi Redmi Watch 3 majú výbornú výdrž batérie 

Pokiaľ hľadáte hodinky, ktoré čo to vydržia na jedno nabitie, s výberom Xiaomi Redmi Watch 3 neurobíte krok vedľa. Výrobca totiž sľubuje, že pri pozvoľnom používaní zvládnu až 12 dní na jedno nabitie a ak ich budete využívať intenzívne, na nabíjačku ich budete dávať raz za 7 dní. Na dopĺňanie energie slúži prenosný magnetický dock.

Xiaomi Redmi Watch 3
Zdroj: Xiaomi

Čo teda dodať na záver? Xiaomi Redmi Watch 3 určite nenahradia Apple Watch, no to od nich snáď ani nikto neočakáva. Jednoduché zariadenie, ktoré teraz kúpite po kliknutí na tento odkaz v zľave už od 79,99 € je totiž po technologickej stránke skutočne nabité a menej náročným spotrebiteľom bohato postačí pri všetkých typoch tréningu.

Samozrejme to, či sa pre ne rozhodnete alebo nie už nechávame na vás. Ak však hľadáte moderné inteligentné hodinky do 100 €, Xiaomi Redmi Watch 3 sú super voľbou. Veď v ponuke Apple nič podobné nezoženiete.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -