Robotické vysávače sa stávajú čoraz dostupnejšími. Dnes vám predstavíme zariadenie od čínskej spoločnosti Xiaomi, ktoré ponúka zaujímavé technológie za veľmi výhodnú cenu. Akonáhle si ho zaobstaráte, otravné vysávanie bude minulosťou. Navyše všetko budete môcť ovládať cez svoj iPhone, alebo Android.

Vysávač Xiaomi Roidmi EVE Plus je urečný pre všetky typy podláh a nevadí mu ani koberec. Zariadenie dokáže povysávať prach, alebo nečistoty a vďaka obrovskému 5 200 mAh akumulátoru to je schopné robiť až 180 minút v jednom kuse. V balení navyše nájdete aj dokovaciu stanicu, na ktorú sa pripojí hneď potom, ako mu dôjde šťava. Tento prístroj má však aj iné veci, ktoré by ste od neho v tejto cenovej kategórii neočakávali.

A keď sme už spomenuli cenu, Xiaomi Roidmi EVE Plus sa v čase uvedenia na trh ponúkal za cca 380 €, no dnes je situácia iná. Toto zariadenie získate po kliknutí na tento odkaz za rozumných 329 €, vďaka čomu nie len ušetríte, ale takisto budete mať doma prístroj, ktorý vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Xiaomi Roidmi EVE Plus
Zdroj: Xiaomi

Čo sa potom týka ďalších veľkých výhod vysávača Xiaomi Roidmi EVE Plus, v jeho útrobách sa skrýva hepa filter, cez ktorý prechádza všetok nasatý vzduch. Zariadenie tak dokáže eliminovať prášenie. Ešte väčším prekvapením je, ale to, že ponúka aj funkciu automatického mopovania podláh. Vďaka tomuto systému z nich zmyje aj hlbšie usadenú špinu.

Čerešničkou na torte je potom fakt, že používateľ všetko nastavuje cez iOS alebo Android aplikáciu. Dokážete si tu napríklad zvoliť presný rozvrh práce, čo je veľmi pohodlné riešenie. Na navádzanie slúži laserová technológia a vysávač obsahuje aj snímač, vďaka ktorému nespadne zo schodov. Aby toho nebolo málo, zariadenie sa chváli aj extrémne tichým chodom pri sacom výkone až 2 700 Pa, takže vás nebude vyrušovať.

Ak sa vám teda Xiaomi Roidmi EVE Plus zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 329 €. Na Slovensku ide o jeden z najpredávanejších produktov vo svojej triede. Asi to teda nebude náhoda. Rozhodnutie, ale necháme na vás. 

Xiaomi Roidmi EVE Plus
Zdroj: Xiaomi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kúpte si iPhone 12 mini kým sa dá. Je extrémne lacný, no v predaji už nevydrží dlho
Môže ťa zaujímať
- Reklama -