Spoločnosť Xiaomi je preslávená svojimi lacnými, ale zároveň funkčnými produktami. Jedným z nich je náramok Smart Band 7 Pro, ktorý svojim dizajnom mierne pripomína Apple Watch a ponúka širokú paletu funkcií, senzorov a ďalších benefitov, pre ktoré stojí za vašu pozornosť. Po zľave ho viete navyše získať za cenu, ktorej sa až ťažko verí. Aj preto jeho nákup neoľutujete.

Začnime displejom, ktorý má uhlopriečku 1,64″ a obdĺžnikový tvar. Zobrazovacia technológia je AMOLED a rozlíšenie dosahuje perfektných 280 x 456 pixelov (326 ppi). Aby toho nebolo málo, Xiaomi Smart Band 7 Pro dosahuje jas až na úrovni 500 nitov, spolieha sa na 2,5D zaoblené sklíčko a vďaka funkcii Always-on nikdy nezhasne. Aj keď ide skôr o inteligentný náramok, než o inteligentné hodinky, môžete si tu zobraziť množstvo ciferníkov. Vďaka tomu Xiaomi Smart Band 7 Pro pôsobí, ako také „natiahnuté Apple Watch“.

Bežná cena zariadenia je sama o sebe na extrémne nízkej úrovni. Xiaomi si za svoju prémiovú verziu inteligentného náramku pýta iba 99 €. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 54,3 €. Získate ho teda za skoro polovičnú cenu, oproti tej pôvodnej a to je fantastická ponuka.

Xiaomi Smart Band 7 Pro má brutálnu výdrž batérie aj super technológie

Zdroj: YouTube / Andro-news.com (úprava redakcie)

Samozrejmosťou je v prípade Xiaomi Smart Band 7 Pro aj podpora operačných systémov iOS a Android, pričom o pripojenie sa stará technológia Bluetooth 5.2. V náramku tiež nájdete GPS, ale aj snímač srdcového tepu, oxymeter na meranie hladiny kyslíka v krvi a sledovanie spánku.

Pokiaľ chcete s týmto zariadením športovať, nie je to samozrejme žiaden problém. Jeho systém je vybavený až 120 športovými režimami, z ktorých si stačí iba vybrať. Je jedno či ide o beh, cyklistiku, alebo plávanie. Xiaomi Smart Band 7 Pro spĺňa normu 50 M (5 ATM), vďaka ktorej mu nijakým spôsobom neublíži voda v bazéne.

Ako sme už navyše naznačili vyššie, súčasťou jeho operačného systému je aj podpora rôznych ciferníkov, ktoré si sem môžete pridávať cez mobilnú aplikáciu. Veľký AMOLED displej sa postará o nádherné zobrazenie v tej najvyššej kvalite, vďaka čomu budete mať z náramku podobný dojem, ako by ste mali na ruke plnohodnotné inteligentné hodinky.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / SLPhoto / GrupoReviews (úprava redakcie)

Zabudnúť na záver nemôžeme ani na fantastickú výdrž batérie. Akumulátor má kapacitu 235 mAh a zabezpečuje plynulý chod zariadenia na 4 – 5 dní bežného používania s Always-on displejom. Ak však túto funkciu budete zapínať skôr sporadicky a často sa nebudete opierať o GPS, dostať sa viete aj na dvojnásobné hodnoty. Toto všetko pri váhe len 20,5 gramu!

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slovenský operátor má ponuku, ktorá sa neodmieta. Slušne ušetríte

Menší Xiaomi Smart Band 7 je výrazne lacnejší 

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Instagram / YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Pokiaľ sa vám Xiaomi Smart Band 7 Pro z akéhokoľvek dôvodu nepáči, prípadne hľadáte kompaktnejšie zariadenie s podobnými funkciami, možno že vás zaujme jeho dostupnejší braček Xiaomi Smart Band 7 s menším displejom.

Tento náramok má oveľa menší a užší displej, no zároveň je aj o sedem gramov ľahší a funguje v podstate rovnako. Jeho jedinou nevýhodou je absencia GPS, no všetko to dorovná cenou. Štandardne sa totiž predáva len za 54,99 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho viete získať už za 31 €. Za skúšku to určite stojí, čo poviete?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -