Pokiaľ si chcete kúpiť šikovný inteligentný náramok s elegantným dizajnom, máme pre vás riešenie, ktorým je Xiaomi Smart Band 7 Pro. Toto zariadenie vzdialene pripomína Apple Watch no cenovo je na oveľa prívetivejšej úrovni. Tešiť sa samozrejme môžete na množstvo užitočných technológií pre sledovanie športových aktivít, ako aj kompatibilitu s iOS či Android zariadeniami.

Samotný náramok má k dispozícii špičkový OLED displej s vysokým rozlíšením, dotykovým ovládaním a funkciou Always-on. Vďaka tomu vám informácie na ňom nikdy nezhasnú. Rovnako tak vám jeho krásne farby umožnia zobraziť množstvo ciferníkov, ktoré si viete pridávať do náramku prostredníctvom mobilnej aplikácie. Každý si tu nájdete presne to svoje.

No a pred tým, než sa pozrieme na to, čo všetko Xiaomi Smart Band 7 Pro dokáže, rozoberme si jeho cenu. Tento inteligentný náramok je lacný aj bez zvýhodnení, pretože ho výrobca predáva za zhruba 99 €. Ak však kliknete na tento odkaz, nájdete aj ponuky, kde začína na hranici 73 €. Za tieto peniaze budete hľadať adekvátneho konkurenta s rovnakými technológiami len veľmi ťažko. Už na tak lacnom produkte teda môžete ušetriť približne 20 € a to sa oplatí!

Nezabúdajte tiež, že Xiaomi Smart Band 7 Pro je plný špičkových snímačov. Tento inteligentný náramok vám zmeria tep, hladinu kyslíka v krvi, vašu spánkovú aktivitu či počet krokov, ktoré ste počas uplynulého dňa prešli. Rovnako tak dokáže pomôcť s lokalizáciou, pretože sa v ňom nachádza GPS.

Je to síce smutné no niektoré z technológií, ktoré nájdete v Xiaomi Smart Band 7 Pro za 73 € neponúkajú ani podstatne drahšie Apple Watch SE, ktoré Apple predáva približne štyri až päť krát drahšie. Propaguje ich pritom ako svoj „dostupnejší“ model.

Výdrž batérie, ktorá zahanbí aj Apple Watch Ultra

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood

Skvelou vlastnosťou inteligentného náramku Xiaomi Smart Band 7 Pro je jeho vynikajúca výdrž batérie. Zatiaľ čo Apple Watch zvládnu v závislosti od modelu 18 – 36 hodín na jedno nabitie, výrobca udáva pri náramku Smart Band 7 Pro až 288 hodín na jedno nabitie. Pre tých čo nevedia, tento údaj je ekvivalentom 12 dní!

Samozrejme, takýto odhad výdrže je trochu extrémny. Pokiaľ však budete používať všetky senzory bez Always-on displeja, hravo sa dostanete zhruba na jeden týždeň. A ak si chcete užívať aj funkcionalitu stále zapnutej obrazovky, na nabíjačku budete dávať svoj Xiaomi Smart Band 7 Pro zhruba raz za štyri dni.

Prečítajte si tiež  Viac o novom Theatre Mode pre Apple Watch vo videu

Z nášho pohľadu je to veľmi uspokojivá hodnota a celé to za tu cenu stojí za zváženie. Najlacnejšie ponuky na nákup Xiaomi Smart Band 7 Pro nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood

A pokiaľ by ste si chceli prečítať o Xiaomi Smart Band 7 Pro viac, dávnejšie sme pre vás pripravili podrobnejší článok, v ktorom sme opísali jeho funkcie, režimy a schopnosti.

Rovnako tak vás môže zaujať aj výrazne lacnejší a kompaktnejší náramok Xiaomi Smart Band 7, o ktorom sa zase dozviete viac tu. Na jeho nákupe ešte viac ušetríte a rovnako vám ponúkne krásny displej a vynikajúci výdrž batérie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -