Čínska spoločnosť Xiaomi je preslávená svojimi cenovo dostupnými a technologicky nabitými produktami. Tieto zariadenia zvyčajne skrývajú funkcie, za ktoré si prémioví konkurenti pýtajú mnohonásobne vyššie sumy. No a presne v tomto duchu sa nesú inteligentné hodinky Xiaomi Watch S1 Active, ktoré kúpite za extrémne nízku cenu. Určite vás nesklamú. 

Zariadenie disponuje v prvom rade veľmi kvalitným AMOLED displejom, ktorý má až 1,43″ uhlopriečku a vysoké rozlíšenie 466 x 466 pixelov. Okrem toho, že vám zobrazí mnoho krásnych ciferníkov, ktoré si môžete meniť podporuje aj funkciu Always-on (stále zapnutá obrazovka). Xiaomi Watch S1 Active samozrejme podporujú operačné systém iOS aj Android a ich senzorová výbava obsahuje snímač srdcového tepu, oxymeter, ale aj gyroskop, barometer či GPS. Pre bežného človeka, ako stvorené. 

To sme sa však stále nedostali ku tomu najlepšiemu, pretože Xiaomi Watch S1 Active sú zároveň aj neuveriteľne lacné. Zatiaľ čo v čase uvedenia na trh sa predávali za 179 €, ich cena postupom času klesala, až sa dostala na dnešnú úroveň. Xiaomi Watch S1 Active vďaka tomu kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 83,9 €, vďaka čomu získate výborný produkt za absolútne skvelú cenovku. 

Xiaomi Watch S1 Active
Zdroj: YouTube / Lim Reviews / Martijn Wester (úprava redakcie)

Jeho súčasťou je aj 117 športových režimov, schopnosť monitorovania fyzickej aktivity a samozrejme sledovanie spánku. Veľkou výhodou Xiaomi Watch S1 Active je tiež odolnosť voči vode v rámci normy 5 ATM (50M). Či už teda budete s hodinkami behať, hrať tenis alebo plávať, môžete mať istotu, že sa im nič nestane. Sú totiž veľmi odolné. 

V neposlednom rade nemôžeme zabúdať ani na batériu, ktorá má kapacitu až 470 mAh. V praxi to podľa výrobcu znamená, že Xiaomi Watch S1 Active zvládnu na jedno nabitie až 12 dní služby. Aby sme však boli realisti, počítajte skôr s polovičnou hodnotou na úrovni 5 – 7 dní. Aj to je však veľmi slušný výsledok. 

Pokiaľ teda hľadáte lacné inteligentné hodinky pre seba, alebo pre svoje deti a očakávate od nich slušný displej, elegantný dizajn či plnú senzorovú výbavu, nákupom Xiaomi Watch S1 Active nič nepokazíte. Keďže ich po kliknutí na tento odkaz kúpite od 83,9 €, môže ísť aj o zaujímavý vianočný darček. Rozhodnutie, ale nechávame tak, ako vždy na vás. 

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Za Facebook aj Instagram budeme platiť. Poznáme presnú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -