Apple Watch sa už predávajú pomerne dlho, ale len na určitých miestach. Zatiaľ sa neobjavil žiaden priveľký problém a aj ten dnešný je viacmenej len maličkosť, aj keď pekne kuriózna. Zo zadnej strany hodiniek totiž mizne logo spoločnosti Apple. Jednoducho sa  rýchlejšie opotrebúva. Toto Apple určite nechcelo!

Problém

Apple chcelo, aby mali jeho inteligentné hodinky Apple Watch niečo navyše, nejakú pridanú hodnotu, ktorá by ich odlišovala od konkurencie. Práve preto sa rozhodlo, že z hodiniek neurobí len ďalší produkt spotrebnej elektroniky, ale aj tak trošku módny doplnok. Hodinky sú stále len elektronikou, ale je možné  kombinovať rôzne farby, materiály a remienky. Ako sa však zdá, nie je farba ako farba. Neplatí to minimálne pri verzii hodiniek Space Gray, ktorá trpí pomerne vzácnym a nevídaným problémom. Zo zadnej strany mizne logo spoločnosti Apple.

- Reklama -

Toto logo však mizne len a len pri variante Space Gray a to pri oboch predávaných veľkostiach hodiniek (38 a 42 milimetrov). Práve to je dosť divné, pretože Apple využíva rovnakú metódu implantovania loga pre všetky modely. Nie je teda jasné, ži logo odstránila morská sol, voda, pot či niečo iné.

Prečítaj si tiež: Apple predstavilo Beats Solo2 v troch nových farbách!

To ale nie je jediný problém, ktorý údajne hodinky Apple Watch Sport vo farbe Space Gray postihuje. Na ďalší problém sa najnovšie sťažoval istý používateľ, ktorému sa náramok opotreboval natoľko, že ho musel vymeniť za náhradu, ktorú kúpil na Amazone. Apple už stihlo kontaktovať všetkých, ktorí danú chybu reklamovali. Zároveň týchto užívateľov požiadalo o informáciu, akým podmienkam hodinky vystavovali, aby mohlo prípadnú chybu na ich zadnej strane odstrániť čo najskôr!

Apple Watch Sport Logo PeelingApple Watch Sport Logo Peeling

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.