Na svete je naozaj obrovské množstvo rôznych unboxing videí, ktoré vám okrem prvých dojmov z produktu prinesú aj to, čo sa v skutočnosti nachádza v balení daného produktu a teda to, čo od neho môžme očakávať. Výnimkou neboli ani Apple Watch, ktorých prvé unboxing videá sledoval naozaj celý svet. Neskôr sa však začalo objavovať množstvo ďalších, ktoré neboli ničím zaujímavé. Vlastne až doteraz. Unboxing, ktorý síce musel dať námahu no výsledok stojí za to!

Unboxing Apple Watch

V súčasnosti je veľmi ťažké presadiť sa v takmer každom jednom odvetví. Prečo? Ľudia chcú vidieť originalitu a tá tu už poväčšine nie je, čím sa stráca akési čaro. To isté platí aj pri videách, kde je veľmi dôležitá originalita a rovnako aj kreativita. Tento chlapík mal však obe v nadpriemernom množstve a vytvoril skvelé video, vďaka ktorému si môžte pozrieť unboxing Apple Watch z trošku iného pohľadu. Aj keď mu asi natočenie podobného videa chvíľu trvalo, výsledok určite stojí za to a preto by ste nemali váhať a mali by ste si ho pustiť!

Prečítajte si tiež  Apple chystá nové odolnejšie Apple Watch. Určené budú pre náročných používateľov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.