Možno na prvý pohľad trošíčku mimo našej hlavnej témy, predsa len by sme sa mali venovať zariadeniam Apple a nie nejakým Mafiám a podobne, avšak v tomto prípade musíme urobiť výnimku. V prvom rade, Mafia je prakticky naša srdcovka. Nejeden z nás a určite aj z vás na nej vyrastal počas svojho detstva a hru pozná kompletne celú. Druhý dôvod je ten, že práve Mafia II je dostupná aj pre Mac a tak je možné, že sa pozeráme na titul, ktorý bude kompatibilný aj s našimi OSX zariadeniami. Mafia III vychádza už zajtra, pozri si video!

Mafia III

Tento rok bude čo sa herného sveta týka naozaj nabitý. Vychádzajú mnohé dôležité tituly, ktoré nám opäť ukážu možnosti tejto doby, do akej miery dokážeme pomocou našich počítačov a grafických kariet vytvoriť realitu. Jedna z takýchto hier bude dozaista aj Mafia III, korá okrem skvelej grafiky prinesie aj obrovský otvorený svet a hlavne prostredie 60. rokov minulého storočia.

- Reklama -

Celý dej sa bude odohrávať vo fiktívnom meste New Bordeaux, ktoré bude však do značnej miery inšpirované New Orleans. V hre nájdeme obrovské množstvo uličiek, rôzne štvrte, každú niečim originálnu a niečim inšpirovanú, no a napokon veľké množstvo zbraní a áut či iných dopravných prostriedkov. Máme sa jednoducho na čo tešiť! Do hlavnej úlohy sa tu dostáva vietnamský veterán Lincoln Clay, ktorý sa práve vracia z vojny. Ako sa však vracia, zisťuje, že jeho rodina bola napadnutá talianskou Mafiou a to pre neho štartuje zmysel pre pomstu. Začína teda hra plná prestreliek, rôznych akčných úloh policajných naháňačiek a podobne, jednoducho Mafia!

Okrem toho, že hra bude zverejnená už zajtra vývojári nezabudli pridať ešte jedno video, ktoré by nás malo navnadiť. Na hru sa už veľmi tešíme, podľa toho, čo sme videli na rôznych ukážkach a letsplayoch, bude stáť za to. Chlapci si dali opäť záležať a hru vymastili do posledného detailu. Uvidíme, aký bude výsledok, akonáhle si Mafiu zahráme. Už dnes však vieme, že sa na túto hru veľmi tešíme. A čo ty?

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.