Len prednedávnom sme ti priniesli článok o tom, ako zamestnanci spoločnosti Apple dostali pomerne hodnotný darček za svoje služby, ktoré po celý rok vykonávali pre spoločnosť Apple. Boli to slúchadlá urBeats v čiernej a červenej farbe. Takýto darček oproti tým predošlým (pohárom a batohom s logom Apple) určite veľmi potešil, ale zamestnanci dostávajú ďalší bonus!

Ďalší darček

Nový darček tento krát nemá hmotnú podobu ale ide skôr o predplatné služby, ktorú tento rok spoločnosť Apple predstavila. Áno, je to presne služba Apple Music, ktorá dozaista potešila každého, kto obľubuje streamovanie hudby za malý mesačný poplatok. Zamestnanci Apple dostali 9 mesiacov predplatného tejto služby, ktoré si budú môcť aktivovať pomocou špeciálneho kódu.

- Reklama -

Pre Apple je obrovská výhoda, že svojich zamestnancov môže “potešiť” aj takouto formou nakoľko pre neho nie je takmer vôbec nákladné rozdať promo kódy, aby si zamestnanci mohli predobjednať službu, no zároveň tým zamestnancov podporí a motivuje vo svojej dobre vykonávanej práci. Len tak ďalej!

Zdroj: 9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.