Keď spoločnosť Apple predstavila MagSafe v iPhone 12 (2020), mnoho majiteľov konkurenčných smartfónov s Androidom sa z tejto inovácie smialo. Ako sa však zdá, na trhu existujú zákazníci, ktorí by MagSafe systém privítali aj vo svojom Samsungu. Ukazuje sa, že dostať ho sem nie je až tak náročné.

Internetový predajca GALAPPLE, ktorý sa špecializuje na predaj rôzneho príslušenstva cez Amazon zverejnil produkt, ktorý nás skutočne zaskočil. Za 15,99 $ (cca 14 €) si totiž môžete zaobstarať na svoj Samsung Galaxy S21 a S22 (v rôznych verziách) transparentný silikónový kryt, ktorý má v sebe zakomponovaný krúžok pre systém MagSafe.

Amazon / GALAPPLE

Obal vyzerá na prvý pohľad v podstate úplne rovnako, ako by bol vyrobený pre iPhone, avšak v tomto prípade je kompatibilný so zariadeniami, s ktorými nemá magnetická technológia absolútne nič spoločné.

Na strane druhej však predajca sľubuje, že MagSafe systém je v tomto prípade kompatibilný so všetkými gadgetmi, ktoré používajú majitelia iPhonov.

Na zadnú stranu Samsungu Galaxy S22 si teda môžete pripevniť napríklad koženú peňaženku alebo nabíjačku od Apple. Takisto by mal držať aj v MafSafe stojanoch do auta, ktoré sú v posledných rokoch populárne.

Amazon / GALAPPLE
Amazon / GALAPPLE

Vždy však treba mať na pamäti, že MagSafe sa nachádza len na kryte a nie aj v zariadení tak, ako to má iPhone. Inými slovami, pevnosť magnetov nemusí by vysoká a príslušenstvo sa môže odpájať alebo telefón z rôznych držiakov vypadávať.

Nápad to ale nie je zlý, no z nášho pohľadu to vyzerá trochu zvláštne. Čo si tom myslíte vy? Napíšte nám do komentára.

Amazon / GALAPPLE

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Applu uniklo nastavenie potláčanie hluku pre AirPods 3 v iOS 13.2 beta 2.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here