Spoločnosť Apple zažíva každým rokom dlhšie a dlhšie rady ľudí, ktorí čakajú, aby sa dostanú k najnovšiemu iPhonu ako prví. Tieto rady majú sami o sebe veľmi zvláštnu atmosféru, o čom sme sa mohli presvedčiť v menšom merítku aj my, keď sme kupovali náš iPhone 6 (samozrejme Apple Premium Reseller a Apple Store je neporovnateľný rozdiel). Každopádne, pokiaľ ste očakávali nekonečné rady aj kvôli Apple Watch, zrejme vás sklameme (alebo naopak potešíme). Predaj bude totižto prebiehať iným spôsobom.

Rezervujte si svoj kúsok

Spoločnosť Apple bude svoje nové hodinky predávať na základe rezervácií. Znamená to teda, že v podstate nebude možné hodinky len tak zakúpiť v Apple Store, ako je to v prípade ostatných zariadení. Ide jednoducho o exkluzívny produkt a ten si vyžaduje aj exkluzívny prístup. Hodinky si teda bude potrebné predobjednať alebo rezervovať 10. apríla, kedy bude oficiálny predpredaj spustený. Hodinky si teda budete musieť objednať pekne doma, no a potom už len čakať, kedy vám ich dovezú, prípadne si po ne sami skočíte do Apple Store (len v zahraničí, vzhľadom na to, že u nás žiaden oficiálne neexistuje).

Predsalen tu však bude možnosť kúpiť hodinky na mieste, no zrejme bude len veľmi ojedinelá vzhľadom na záujem. Pokiaľ sa čistou náhodou dostane do obchodu Apple Store o niečo viac hodiniek ako ich bude predobjednaných, používatelia si ich budú môcť priamo na mieste zarezervovať a následne prevziať. Znie to možno nelogicky, no treba pochopiť, že nejde o bežný produkt a Apple vynakladá enormnú snahu pre to, aby ste nemuseli strácať čas v dlhočizných radoch. Veď keď kupujete produkt za 17 000$, zrejme by sa hodilo aby bolo o vás postarané, no nie? 🙂

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk

Zdroj: macrumors.com

Prečítajte si tiež  Aké ďalšie Apple zariadenia vlastní priemerný majiteľ iPhonu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.