Apple je bojovníkom proti rôznym veciam, ktoré sa mu nepáčia, ale používatelia by ich už dlhé roky chceli. Tak napríklad taký väčší displej a dokonca 5,5″. To je jednoducho šialenstvo, poprípade šok po 3,5 a 4″ iPhonoch. Nejde tu však len o HW ale aj o SW. Veľa ľudí by si totiž možno chcelo vytvárať zložku v zložke, no iPhone im to nedovoľuje. Minimálne pokiaľ nemajú nainštalovanú verziu iOS 9.0.2 s chybou, s ktorou to ide!

Zložka v zložke

Zložka v zložke by podľa všetkého nebol žiaden problém, ale zrejme by to nevyzeralo až tak dobre ako sa to páči spoločnosti Apple, a tak zostávame už od predstavenia IOS 4 bez tejto možnosti (v iOS 4 sme po prvýkrát uvideli zložky). iOS 9.0.2 má ale podobnú chybu, aká sa kedysi objavila aj pri iOS 7. Je v ňom možné vytvoriť si zložku v zložke. Funguje to žiaľ iba dovtedy, dokým používateľ neurobí náhodný reštart zariadenia. Vtedy sa zložka automaticky vymaže. Pozri sa na to, ako si ju môžeš na svojom iPhone urobiť aj ty!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here