Pokiaľ radi sledujete televíziu a náhodou ste zákazníkom prevádzkovateľa satelitnej služby Skylink ako aj internetovej služby Skylink Live TV, máme pre vás dôležitú novinku. Táto spoločnosť totiž pre svojich klientov pripravila zaujímavú akciu, v rámci ktorej dostanú prístup ku štyrom novým kanálom úplne zadarmo.

Akcia začína už dnes, 31. augusta 2022 a skončí v utorok 4. októbra 2022. Používatelia získajú bezplatný prístup ku kanálom my Sport 1 HD (FastScan: č. 104), Sport 2 HD (FastScan: č. 105), Viasat History HD (FastScan: č. 130) a taktiež Canal+ Domo HD (FastScan: č. 20).

- Reklama -

Samotné programy vám prinesú prístup napríklad ku zaujímavým športovým udalostiam. Spomenúť môžeme futbalovú superligu či hokejové CHL. Fanúšikovia motošportu sa tiež môžu tešiť na priame prenosy Formule 1 (F1). Zabudnúť však nemôžeme ani na fantastické dokumentárne série, ktoré budú vysielané na Viasat History HD.

Taktiež je potrebné zdôrazniť, že spomínaná akcia bude k dispozícii ako pre klientov klasickej satelitnej služby, tak aj pre klientov internetovej Skylink Live TV služby. Užívať si ju môžu všetci zákazníci.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.