Pokiaľ radi sledujete televíziu a náhodou ste zákazníkom prevádzkovateľa satelitnej služby Skylink ako aj internetovej služby Skylink Live TV, máme pre vás dôležitú novinku. Táto spoločnosť totiž pre svojich klientov pripravila zaujímavú akciu, v rámci ktorej dostanú prístup ku štyrom novým kanálom úplne zadarmo.

Akcia začína už dnes, 31. augusta 2022 a skončí v utorok 4. októbra 2022. Používatelia získajú bezplatný prístup ku kanálom my Sport 1 HD (FastScan: č. 104), Sport 2 HD (FastScan: č. 105), Viasat History HD (FastScan: č. 130) a taktiež Canal+ Domo HD (FastScan: č. 20).

Samotné programy vám prinesú prístup napríklad ku zaujímavým športovým udalostiam. Spomenúť môžeme futbalovú superligu či hokejové CHL. Fanúšikovia motošportu sa tiež môžu tešiť na priame prenosy Formule 1 (F1). Zabudnúť však nemôžeme ani na fantastické dokumentárne série, ktoré budú vysielané na Viasat History HD.

Taktiež je potrebné zdôrazniť, že spomínaná akcia bude k dispozícii ako pre klientov klasickej satelitnej služby, tak aj pre klientov internetovej Skylink Live TV služby. Užívať si ju môžu všetci zákazníci.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Dnešná dávka bezplatných aplikácií
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.