Dnes vám prinášame prvú várku najlepších aplikácií, ktoré vám môžu zmeniť život!

1) 1Password

Pokiaľ máte množstvo hesiel a neviete si ich zapamätať, 1Password vám zaručene pomôže! Vytvára silné a jedinečné heslá pre každý web, pamätá si ich všetky a prihlási vás  jediným kliknutím. Je to najlepší spôsob, ako zostať v bezpečí a najrýchlejší, ako používať web.

1password 2password

2) Amount


Pokiaľ máte večný problém s premenami jednotiek, Amount je pre vás to správne riešenie! Ide o veľmi peknú a navyše intuitívnu aplikáciu, vďaka ktorej nebude premena jednotiek už nikdy žiadnym problémom.

 

amountamou1nt

3) AroundMe


Pokiaľ potrebujete rýchlo zistiť informácie o okolí, aplikácia AroundMe je ako stvorená práve pre vás! Už nebudete mať problém nájsť najbližšiu reštauráciu, kaviareň či čerpaciu stanicu. Vďaka tejto aplikácií môžte cestovať s dôverou!

aroundme ar1oundme

4) My Scans Free


Pokiaľ si potrebujete čokoľvek v rýchlosti preskenovať no nemáte po ruke skener, odporúčame vám aplikáciu My Scans Free, vďaka ktorej to nebude žiaden problém! Vytvorí síce len fotku, no vy ju môžte následne upravovať. Navyše máte všetky súbory na jednom mieste!

myscans1myscans

 

 

5) Evernote


Pokiaľ máte problém niečo si zapamätať, stiahnite si Evernote! Ide o jednoduché riešenie, vďaka ktorému si môžte ukladať všetko, čo potrebujete mať po ruke. Umožňuje vám vytvárať si poznámky, zoznamy úloh či nahrávanie hlasových upomienok a mnoho ďalšieho. Evernote je aplikácia, ktorá sa dá používať na viacerých zariadeniach nezávisle na tom, či ide o Android alebo iOS. Navyše je bezplatná!

evernoteeve1rnote

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.