Každý, kto si nedokáže zapamätať všetky heslá od každého svojho účtu a potrebuje na to aplikáciu, aby si ich uložil pravdepodobne používa 1Password. Ide totiž o najpopulárnejšiu aplikácie pre tuto činnosť a to pochopiteľne nie len tak pre nič za nič. Vývojári sa rozhodli pre zmenu a tak za 1Password nemusíte platiť ani cent!

Pôvodne 9,99€ dnes Zdarmo

Táto aplikácia si za svoje služby vypýtala aj na pomery celkom vysoké peniaze. Za 1Password totiž používatelia doteraz platili až 9,99€ čo je čiastka, pri ktorej si nejeden rozmyslí, či mu nie je prednejšie pero a papier. Každopádne, vývojári sa rozhodli, že nám poskytnú bezplatnú verziu. Predsa len to však má svoj háčik. Ako zrejme tušíte, nič nie je zadarmo a v aplikácií bude možné uskutočniť jeden in-app nákup. Verzia, ktorú si stiahnete bude totiž veľmi obmedzená a prídete o značnú časť funkcií, v porovnaní s balíčkom Premium za 9,99 €. Pokiaľ Vám však obmedzené funkcie stačia, pravdepodobne máte vyhraté. Táto aplikácia už navyše podporuje aj Touch-id, čo znamená, že bez odtlačku prsta alebo hesla sa do nej jednoducho nikto iný, ako vy nedostanete.

- Reklama -

mac2

A čo MAC

Pokiaľ ste používateľom Macu a tešili ste sa, že sa free verzia dostane aj naň pravdepodobne vás sklameme. Vývojári 1Password sprístupnili totiž iba free verziu pre iOS a Android, čo znamená, že na počítači budete klasický platiť rovno za plnú verziu!

mac1

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.