Od predstavenia noviniek na WWDC 2021 neprešli ani dva celé dni a šikovní vývojári už ukazujú, ako vyzerajú ich aplikácie prispôsobené pre softvérové novinky iOS 15 a iPadOS 15.

Pokiaľ ste počas prezentácie dávali pozor, možno že ste postrehli informáciu o možnosti pridať rozšírenia do prehliadača Safari aj na iPhone či na iPade. Doposiaľ to bolo možné len na operačnom systéme macOS.

- Reklama -

Tvorcovia šikovnej apky 1Password, ktorá slúži ako správca hesiel, teda na nič nečakali a už po jednom dni zverejnili svoje rozšírenie, ktoré aj pustili do obehu medzi ďalších vývojárov, aby ho mohli testovať.

O video nižšie sa postaral vývojár aplikácie Andrew Beyer, ktorý nám v ňom názorne predviedol, ako to celé funguje. Rozšírenie pochopiteľne nie je dokončené a ešte si chvíľu počkáme na jeho finálnu podobu.

Tvorcovia však majú približne 3 mesiace do oficiálneho uvedenia iOS 15 a iPadOS 15 pre všetkých používateľov na trh, takže sa nie je prečo náhliť.

Napíšte nám do komentára, či preferujete šikovnú a celosvetovo známu aplikáciu 1Password, alebo ste zvyknutí skôr na vstavanú kľúčenku, ktorú ponúka Apple už niekoľko dlhých rokov a spravuje vám účty a heslá v rámci celej svojej platformy iOS, iPadOS či macOS.

Tešíme sa na vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -