Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. MovieSpirit

Chceš si vytvoriť vlastný film? Chceš byť producentom, režisérom a zároveň aj hercom? V aplikácii MovieSpirit môžeš všetky tieto role jednoducho zastať. Vďaka tejto aplikácii môžeš kombinovať videá, fotografie, hudbu, text a hlasové nahrávky. MovieSpirit ti tiež umožní do tvojich filmov pridať rôzne efekty a animácie.

- Reklama -

‎MovieSpirit - Movie Maker Pro
‎MovieSpirit - Movie Maker Pro
Developer: Jacky Wu
Price: $9.99

2. Speech Calculator Pro

Máme tu niečo pre matematikov. Aplikácia Speech Calculator Pro je podarená kalkulačka, ktorá ťa oslní svojím dizajnom a funkciami. Podporuje náhľad histórie, pokročilé funkcie, voľbu tém a tiež možnosť zadávať čísla hlasom. Ja osobne som ešte takúto aplikáciu nevidel.

‎Speech Calculator Pro
‎Speech Calculator Pro
Developer: SER_INT
Price: Free+

3. Find it

Vyhľadávaj súbory a dokumenty v Macu priamo z iPhonu či iPadu. Find it umožní veľmi ľahko sa spojiť s tvojim Macom a môžeš rýchlo vyhľadať, otvoriť, prezerať a zdieľať súbory na lokálnej WiFi sieti. Aplikácia ponúka ochranu súborov heslom či za pomoci Touch ID.

‎Find It:
‎Find It:
Developer: Appersian
Price: Free+

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.