V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu so zľavou. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň

1. Perfect Me

Ak máte vo svojich aktivitách chaos a potrebujete si ich niekam zapísať a normálny kalendár ti už nestačí, tak tu pre teba máme skvelé riešenie tvojho problému. Aplikácia Perfect Me ti umožní pekne a prehľadne zapísať si tvoje aktivity aby si už nikdy nič nezmeškal.

2. GoCoEdit

GoCoEdit je aplikácie ktorú možno ocení každý ajtičkár. Textový editor s FTP a podporou Dropboxu a Google Drive to je GoCoEdit.

3. Dracula 5

A nakoniec tu pre teba máme skvelú adventúru. Aplikácia ťa zaujme svojou grafikou a herným prostredím. Tvojou úlohou bude dostať zlého Lorda Draculu.

 

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here