Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1.  PushUps

Blíži sa letná sezóna a ak chcetš zlepšiť svoju kondíciu a vyrysovať sa, tak PushUps je skvelý spôsob ako na to. Uži si cvičenie doma, s touto aplikáciou nebudeš potrebovať žiadneho trénera ani dochádzanie do fitka. Aplikácia ti bude odpočítavať počet klikov a kalórie, ktoré schudneš počas každého cvičenia.

- Reklama -
The app was not found in the store. 🙁

2. Artwork

Artwork je skvelou aplikáciou pre umelecké duše a ponúka ti možnosť transformovať tvoje fotografie do digitálneho umenia. Začni byť kreatívny a inšpiruj ďalších ľudí unikátnymi nápady. Vytváraj zábavné, motivačné snímky, priania alebo jednoducho ozdob tvoje fotografie samolepkami, efektmi a rôznymi druhmi písma. Vyber si farbu, jas, kontrast, saturáciu a ďalšie efekty a filtre. Svoj výtvor jednoducho zdieľaj na Facebook, Twitter, Instagram či pomocou emailu alebo iMessage

The app was not found in the store. 🙁

3. Rolling Ruler

Stalo sa ti, že si niečo potreboval merať a nemal si pri sebe meter? Rolling Ruler ti tento problém pomôže vyriešiť. Táto aplikácia ti umožní zmerať horizontálne vzdialenosti za pomocou otáčania tvojho iOS zariadenia s prekvapujúcou presnosťou.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.