Pokiaľ patríš medzi tých, ktorí s obľubou hrajú hry či objavujú nové aplikácie v AppStore, určite by ti v tvojom iPhone nemali chýbať tri najkupovanejšie aplikácie, ktoré sú v mnohých prípadoch už viac menej taká samozrejmosť. Aj keď aplikácie nie sú zadarmo ale treba za ne zaplatiť, ich hodnota si určite čiastku v podobe danej ceny zaslúži a ak si niektorú z nich (alebo všetky) zakúpiš aj ty, zaručene zaplatíš za kvalitnú porciu zábavy!

1. Minecraft Pocket Edition

Čo iné by mohlo byť na priečkach nakupovanejších aplikácií ak nie Minecraft Pocket Edition. Hra, ktorá zažíva stále neuveriteľnú popularitu či už na konzolách alebo PC sa nachádza aj v AppStore, čo znmená, že sa môže nachádzať aj v tvojom iPhone. Neodsudzuj ju skôr, ako ju nainštaluješ. O Minecrafte totiž kolujú rôzne negatívne historky či reči, avšak aj my sme si ho zakúpili a tak nejak nás stavanie rôznych objektov z kociek chytilo. Dnes to dokonca pripisujeme k totálnej „závislačine.“ Ak sa teda chceš zabaviť kreatívnym spôsobom, určite Minecraft vyskúšaj, oplatí sa!

Cena aplikácie: 6,99€
Minecraft: Pocket Edition

2. Head’s Up

Je to hra, o ktorej napísali samotné, svetoznáme noviny The New York Times, že ide o najlepšie minutý dolár, ktorý môžeš minúť. V inom slova zmysle ide o naozaj chytľavú a obľúbenú hru, ktorá by v tvojom iPhone jednoznačne nemala chýbať. Môžeš ju hrať s jedným alebo 100 priateľmi a pointou je uhádnuť slovo, ktoré máš napísané na displeji iPhonu, ktorý si držíš na čele.

Cena aplikácie 0,99€
Heads Up!

3. Lifeline

Lifeline je veľmi chytľavá a jednoduchá príbehová hra, v ktorej máš za úlohu prežiť proti všetkým a všetkému. Hra má svoj vlastný príbeh, v ktorom pomôžeš Taylor robiť rozhodnutia života a smrti a následne čeliť následkom predošlých konaní. Hra má v súčasnosti 4,5 hviezdičky (z piatich) a tak sa zdá, že ju ľudia v AppStore vo veľkom obľubujú. Pokiaľ sa chceš aj ty zapojiť do Lifeline, určite neváhaj a sťahuj. Hra stojí 2,99€ avšak ak sa poponáhľaš ešte ju vychytáš v zľave za 0,99€

Cena aplikácie 2,99€ – 0,99€
Lifeline

Prečítajte si tiež  Nevadí nám priplatiť si viac. Zákazníci najviac kupujú tieto iPhony
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.