Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Cue

Na začiatok tu máme niečo pre milovníkov hudby a hlavne pre tých čo si radi vytvárajú svoju vlastnú hudbu. Cue je aplikácia, vďaka ktorej môžeš komponovať hudbu za pomocou prostého zatrasenia tvojim iOS zariadením.

Skladať hudbu tak môžu aj tí, ktorí nevedia hrať na žiadny hudobný nástroj, vďaka prostému zatraseniu a pridávaniu nových zvukov. Aplikácia ponúka 4 druhy hudobných nástrojov – bubon, trumpetu, gitaru a piano.

Cue - Shake Music Sequencer
Cue - Shake Music Sequencer
Developer: Bricks inc.
Price: 3,49 €
  • Cue - Shake Music Sequencer Screenshot
  • Cue - Shake Music Sequencer Screenshot
  • Cue - Shake Music Sequencer Screenshot
  • Cue - Shake Music Sequencer Screenshot
  • Cue - Shake Music Sequencer Screenshot

2. Remote

Táto aplikácia sa ti môže hodiť, ak potrebuješ nejaký diaľkový ovládač pre tvoj Mac. Remote je ideálna aplikácia, pretože ti umožní kontrolovať tvoj Mac pomocou iPhonu či iPadu. Aplikáciu môžeš využiť ako klávesnicu alebo trackpad. Tiež môžeš pomocou aplikácie ovládať hlasitosť, prezerať fotografie či si púšťať rôzne videá.

3. Paratrooper

No a na koniec tu pre teba máme skvelú hru s názvom Paratrooper. Paratrooper je zaujímavou hrou, v ktorej jednoducho zoskočíš padákom z lietadla. Ovládanie je veľmi jednoduché. Stačí nakláňať tvoje iOS zariadenie zo strany na stranu, aby si umožnil svojmu hrdinovi padnúť k zemi.

Naozaj to nie je tak jednoduché, ako to znie, musíš sa snažiť získať za každé pristátie 100 bodov. Daj si dobrý pozor, pretože na pristávacej ploche sa môže vyskytnúť mnoho rôznorodých prekážok. Hra ponúka 54 pútavých levelov.

The app was not found in the store. 🙁

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here