Opäť ti prinášame pár aplikácii, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ti ukážeme zopár takýchto aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa teda na ne pozrieť.

 

- Reklama -

1. KORG iM1

Táto aplikácia je ako stvorená pre amatérskych DJov, alebo pre ľudí, ktorí si len tak vo voľnom  čase niečo radi zostrihajú.   KORG iM1 ti ponúkne veľa rôznych môžností ako si budeš môcť upravovať svoju hudbu. Cena je síce vysoká ale táto aplikácia určite stojí za tie peniaze.

iPad Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: KORG iM1 – KORG INC.

Cena aplikácie: 19.99€

2. Carbo

Táto aplikácia ti ponúkne možnosť zapisovať si dôležité veci hocikde a hocikedy. Ďalej si v aplikácii môžeš robiť rôzne nákresy, alebo len tak si kresliť obrázky. Je to veľmi pekne spracovaná aplikácia určite si ju stiahni, ak rád kreslíš.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Carbo – Handwriting in the Digital Age – Creaceed SPRL

Cena aplikácie: 3.99€

3. Skiing Yeti Mountain

Skiing Yeti Mountain je skvelá aplikácia s peknou starou retro grafikou. Ak rád lyžuješ, tak táto aplikácia ťa bude určite veľmi baviť a nedokážeš ju prestať hrať. Hra má veľmi jednoduché ovládanie. V hre jazdíš s malým panáčikom, ktorého môžeš rôzne obliekať a meniť mu lyže.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Skiing Yeti Mountain – Featherweight Games Pty Limited

Cena aplikácie: Zadarmo

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.