Hernú knižnicu na našich mobilných zariadeniach s iOS a iPadOS si už čoskoro budeme môcť rozšíriť o ďalší skvelý titul. Adaptácia známej strategickej série pridáva po ROME: Total War podporu na iOS a iPadOS aj pre Medieval II: Total War.

Prečítajte si tiež  Microsoft kupuje spoločnosť Activision Blizzard. Ide o najväčší obchod v histórii herného priemyslu

O port ikonickej stratégie sa opäť postará štúdio Feral Interactive, ktoré sa neustále snaží o prínos známych herných zážitkov na macOS a ostatné jablkové operačné systémy. Medieval II: Total War dorazí na obrazovky smartfónov a tabletov s podobným ovládaním ako jeho predchodca, no tentokrát sa dočkáme ešte viac intuitívnych funkcií.

K dispozícii bude príbehová kampaň s prepracovaným užívateľským rozhraním a pravdepodobne aj so systémom samostatných bitiek na bojových poliach. Medieval II: Total War vychádza na iOS, iPadOS a takisto aj na zariadenia s Android už na jar 2022. O prípadnom ohlásení konkrétneho dátumu vydania vás budeme informovať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -