V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Symmetrain

Náš dnešný rebríček začneme skvelou aplikáciou pre fanúšikov železníc. Ak patríš medzi nich, tak si hru Symmetrain musíš určite siahnuť. Symmetrain je veľmi jednoducho ale zaujímavo spracovaná hra. Tvojou úlohou v tejto hre bude dopraviť bezpečne všetkých tvojich cestujúcich alebo náklad čo máš vo vlaku. Hra ti poskytne jasné inštrukcie ako ju máš ovládať.

- Reklama -

Pôvodná cena aplikácie: 1.99

Cena aplikácie po zľave: 0.99€

Symmetrain si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

2. Travel iBlog HD

Rád cestuješ a chceš si zapísať svoje zážitky, ktoré potom pošleš svojim kamarátom? Ak áno, tak sa ti táto aplikácia bude určite páčiť. Aplikácia ti ponúkne možnosť zapísať si svoje zážitky kdekoľvek na svete.  V Travel iBlog HD si svoje zážitky zapíšeš, pridáš k nim nejaké pekné pozadie a fotku a potom si svoje zážitky už len jednoducho uložíš do svojho iOS zariadenia. A tá zľava stojí určite za to, aby si túto aplikáciu vyskúšal.

Pôvodná cena aplikácie: 5.99

Cena aplikácie po zľave: 0.99

Travel iBlog HD si môžeš stiahnuť priamo tu!

iPad Screenshot 1iPad Screenshot 2

3. Mencal:Fantastic Mental Math Tricks

No a keďže sa nám už ten školský rok blíži, tak tu pre teba máme aj jednu aplikáciu, ktorá by ti mohla pomôcť prežiť ďalší rok v škole. Aplikácia Mencal:Fantastic Mental Math Tricks ti ponúkne taký menší ťahák ako rýchlejšie urobiť napríklad domácu úlohu z matematiky.  Jednoducho pridáš tvoj problematický príklad do aplikácie. Potom ti už len ostáva čakať na odpoveď niekoho zo sveta, ktorý ti bude vedieť pomôcť s výpočtom príkladu. Aplikácia ti ponúkne aj veľa rôznych trikov ako si matematiku uľahčiť.

Pôvodná cena aplikácie: 1.99

Cena aplikácie po zľave: 0.99€

Mencal:Fantastic Mental Math Tricks si môžeš stiahnuť priamo tu!

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 3iPhone Screenshot 5

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.