Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. ChattingCat

ChattingCat je opravovacia služba tvojej písanej angličtiny. Korektúru nevykonáva žiadny robot ani gramatický softvér, ale skutoční ľudia. Títo ľudia ti opravujú písanú angličtinu, takže sa nemusíš obávať trápnych gramatických chýb.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: ChattingCat – instantly changes broken English to correct English – ChattingCat Inc.

Cena aplikácie: Zadarmo

2.  Police Car Crazy Drag Racing

Ak máš náladu na trochu pretekania, tak by sa ti mohla páčiť hra Police Car Crazy Drag Racing. Dostaneš sa tak za volant svojho obľúbeného auta a dostaneš príležitosť ukázať súperom chrbát. Základom tejto hry je myslieť a reagovať veľmi rýchlo.

iPhone Screenshot 4

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Police Car Crazy Drag Racing – Real Monster Truck Classics Race Simulator Game – Lucky Vibrations Studios

Cena aplikácie: Zadarmo

3. Parking Mania

V Parking Mania máš za úlohu udržať poriadok, predchádzať nehodám a zabezpečiť, aby sa nikomu nič nestalo. Situácie na ceste sú úplne v tvojich rukách, takže musíš predchádzať rôznym nástrahám. Plň rôzne priania obyvateľov mesta a dostaneš za to rôzne odmeny. S touto hrou môžeš cestovať po celom svete a vyskúšať si rôzne dobrodružstvá.

iPad Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Parking Mania World Tour – Mobirate Studio Ltd

Cena aplikácie: Zadarmo

Prečítajte si tiež  Tieto produkty by sa mali ukázať na prvej tohtoročnej Apple konferencii
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.