Následujúce mesiace môžu byť veľmi bohaté na nové produkty. Podľa najnovšej správy sa nemusíme dočkať iba Apple Watch Series 6, ale aj dostupnejšieho modelu, Apple Watch SE. Ich príchod sa pôvodne očakával začiatkom roka 2021. Tieto informácie ale vyvracia nový únik od DigiTimes!

Apple Watch SE sú na ceste

Zdá sa, že spoločnosť Apple predstaví lacnejší model svojich inteligentných hodiniek už v priebehu niekoľkých dní či týždňov. Leaker Komiya ich pôvodne odhadoval na rok 2021. Tieto tvrdenia však vyvracia DigiTimes. Dáva to zmysel.

Podľa najnovších informácií, ktoré pochádzajú z dodávateľských reťazcov (spoločnosť ASE Technology), sa v súčasnosti vyrábajú dva nové modely Apple Watch. Ani jeden z nich zatiaľ nebol predstavený.

V jednom prípade pôjde o Apple Watch Series 6. Táto verzia poskytne výkonnejší procesor, niekoľko drobných (no zatiaľ neznámych) vylepšení a senzor pre detekciu okysličovania krvi. Minimálne tak to opisujú doterajšie úniky.

Okrem toho sa ale môžu ukázať aj Apple Watch SE. Dostupnejší model bude postavený na základoch Apple Watch Series 3. Zdieľať by mal rovnaký dizajn a tak isto technológie.

Pod kapotu sa dostane modernejší procesor pre lepšiu kompatibilitu a trvácnosť. V princípe pôjde o podobný krok ako pri iPhone SE 2. generácie. Cena by sa meniť nemala.

Nové inteligentné hodinky môžu byť predstavené v priebehu niekoľkých dní alebo týždňov. Nechajme sa prekvapiť. Niektoré zdroje uvádzajú, že ich uvidíme až v októbri po boku iPhonov 12.

Veľa leakerov sa však zhoduje na skoršom, septembrovom uvedení na trh. Všetko budeme podrobne sledovať a postupne vás o tom informovať. Išli by ste do lacnejšieho prevedenia? Napíšte nám do komentára!

zdroj

Prečítajte si tiež  iPhone 13 kúpite za rekordne nízku cenu: Je to špičkový smartfón, ktorému nič nechýba
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.