Opäť ti prinášame pár aplikácii, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ti ukážeme zopár takýchto aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa teda na ne pozrieť.

1. 8-BIT WATERSLIDE

Tento náš dnešný rebríček začneme skvelou hrou 8-BIT WATERSLIDE. 8-BIT WATERSLIDE ti ponúkne veľa zábavne stráveného času. V hre sa snažíš iba dostať so svojim chlapíkom čo najďalej. Musíš sa však vyhýbať rôznym prekážkam a zbierať veľa peňazí na kúpu nových vylepšení.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: 8-BIT WATERSLIDE – Ancient Games DS

Cena aplikácie: 1.99€

2. Moleskine Timepage

Moleskine Timepage je skvelá aplikácia na zapisovanie si dôležitých vecí, ktorá sa ti určite bude hodiť. Aplikácia ti ponúkne pekný a hlavne prehľadný dizajn. Moleskine Timepage nie je ale len taký zápisník čo ťa bude upozorňovať na veci, ktoré chceš urobiť, ale aplikácia ti vždy povie aj aké má byť počasie. Aplikácia tiež podporuje Apple Watch.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Moleskine Timepage – Calendar for iCloud, Google & Exchange – Moleskine Srl

Cena aplikácie: 4.99€

3. Google Photos

Dnes sa v našom rebríčku umiestnila táto skvelá aplikácia Google Photos. O tejto aplikácii sme ti priniesli aj jeden veľmi dobrý článok, ktorý si určite musíš prečítať. Tak si ho pozri a stiahni si túto aplikáciu: svetapple.sk – Google Photos.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Google Photos – Google, Inc.

Cena aplikácie: Free

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.