Opäť ti prinášame pár aplikácii, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. Lean & Mean Bodyweight Routine

V poslednej dobe sa roztrhlo vrece s rôznymi aplikáciami, ktoré sú zamerané na fitness, ale ty si nedokážeš vybrať tú správnu? Napríklad Lean & Mean Bodyweight Routine bude pre teba tou pravou. Skús si nájsť v každodennom zhone 15 minút na cvičenie. Občas samotná sebadisciplína jednoducho nestačí a v ten moment nastupuje naozajstný a živý tréner, ktorý ti bude zasielať správy či emaily a podporovať ťa, či odpovedať na tvoje otázky.

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Lean & Mean Bodyweight Routine – Change Collective

Cena aplikácie: Zadarmo

2. Gain Followers

Patríš k tým, ktorí neustále naháňajú viac a viac „followers“ pre svoj účet na Instagrame? Ak áno, tak Gain Followers je priamo pre teba! Poskytuje veľmi jednoduchý spôsob, ako propagovať svoj účet na Instagrame a tiež nachádzať zaujímavé fotografie a nových ľudí, ktorých môžeš sledovať.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Gain Followers – get more real followers for Instagram – Get Followers

Cena aplikácie: Zadarmo

3. Wikilinks 3

Wikilinks 3 je aplikácia, vďaka ktorej môžeš preskúmavať všetko, čo Wikipedia ponúka. Táto aplikácia ti tiež poskytne rôzne YouTube videá spriaznené s témou, ktorá ťa zaujíma. Taktiež prináša pokrokové prezeranie obrázkov a fotografií. Takže ak patríš k tým, ktorí si radi rozširujú svoje vedomosti, tak pre teba bude Wikilinks 3 to pravé.

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: WikiLinks 3 – Smart Wikipedia Reader – Boris Conforty

Cena aplikácie: Zadarmo

Prečítajte si tiež  Instagram testuje novú funkciu. Populárne "Stories" by sa mali zmeniť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.