Opäť ti prinášame pár aplikácii, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zadarmo. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda pozrieť.

1. Jurassic Hopper

Jedna časť hry je klasická skákačka, kedy musíš doskákať čo najďalej bez toho, aby ťa čokoľvek prešlo alebo si spadol do vody. Druhú časť tvorí boj o prežitie medzi dinosaurami. Nové úrovne sa dynamicky vytvárajú, takže nikdy nebudeš hrať tú istú situáciu dvakrát. Výborná aplikácia na zabitie času.

- Reklama -

iPhone Screenshot 2

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Jurassic Hopper – Wizard Games Inc

Cena aplikácie: Zadarmo

2. MiniStats

Aplikácia MiniStats ti umožní kontrolovať stav tvojho iPhonu prostredníctvom Apple Watch. Pokiaľ ťa niekedy zaujímalo koľko percent batérie zostáva tvojmu iPhonu a nechcelo sa ti ho vyberať, tak je táto aplikácia pre teba to pravé. Ďalej zobrazuje WiFi a mobilné siete, typ mobilnej siete (3G, LTE, ..), rýchlosť prenosu či voľné miesto v pamäti.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: MiniStats – Tobias Wiedenmann

Cena aplikácie: 0.99€

3. Share My Contact

Táto aplikácia je veľmi užitočným pomocníkom pri zdieľaní kontaktov. Nemusíš vyplňovať žiadnu registráciu, len stiahneš Share My Contact a môžeš začať. Vyber kontaktné informácie, ktoré chceš zdieľať, ďalej si vyber spôsob, akým chceš informáciu zdieľať a odošli. Zdieľať môžeš prostredníctvom MMS, SMS, emailu, QR kódu či airdrop.

iPhone Screenshot 3iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Share My Contact – Deploy Inc.

Cena aplikácie: 1.99€

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.