Opäť ti prinášame pár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. SlevomatPartner

Ak často a rád  využívaš Slevomat, tak ti určite urobí radosť nová aplikácia SlevomatPartner. Jedná sa o partnerskú aplikáciu, ktorá slúži na uplatnenie voucherov a prevedenie rezervácie. Značne zrýchľuje a zjednodušuje obsluhu zákazníkov, ktorí u teba chcú uplatniť zakúpený voucher. Okamžite zistíš pomocou tejto aplikácie, či sú vouchery platné. Ďalej ti aplikácia umožní kontrolovať všetky rezervácie.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SlevomatPartner – Slevomat.cz, s.r.o.

Cena aplikácie: Zadarmo

2. Shopping Plan

Shopping Plan je krásnym a zábavným nákupným pomocníkom. Aplikácia je veľmi jednoduchá a prehľadná, máš možnosť ku svojim zoznamom pripojiť fotografie produktov, ktoré si chceš kúpiť a tiež si môžeš vytvárať vlastné fotografie. Ďalej aplikácia umožňuje vytváranie vlastných kategórií, ktoré môžeš farebne odlíšiť.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Shopping Plan – Alexei Zaitsev

Cena aplikácie: Zadarmo

3. Notipush

Notipush je aplikácia, ktorá je zameraná na oznamovanie zaznamenaných udalostí či úloh. Medzi hlavné funkcie patrí: vytváranie plánovaných pripomienok, posielanie a prijímanie pripomienok medzi priateľmi, ktorí majú tiež túto aplikáciu.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Notipush – MindIT

Cena aplikácie: Zadarmo

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.