V tomto novom rebríčku ti prinášame zopár aplikácii, ktoré sú teraz novinkou v AppStore. Možno sa ti tento rebríček zapáči. V tomto článku ti ukážeme zopár takýchto aplikácií, ktoré však nemusia byť všetky zdarma. Aplikácie sú to skutočne rôzneho druhu a spĺňajú rozličné funkcie.

1. Editor 365

Editor 365 je veľmi zaujímavá a jednoducho spracovaná fotoaplikácia. Editor 365 ti ponúkne veľa rôznych filtrov a iné možnosti upravovania tvojich fotiek. Fotku môžeš napríklad upraviť aj na rozmery pre Instagtram. Následne si fotky môžeš uložiť do albumov v tvojom mobile. Alebo ich môžeš jednoducho uložiť do svojho mobilu.

- Reklama -

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Editor 365 – Perfect Photo Enhancer – Rotate & Flip & Crop Pictures With Compatibility for Facetune – Felix Eriksson

Cena aplikácie: 2.99€

2. Strong Password Creator

Strong Password Creator je veľmi zaujímavá aplikácia akú som ešte nevidel. Strong Password Creator ti pomôže vytvoriť neodhaliteľne ťažké heslo, ktoré by už nikto nemal zistiť. Jedinou nevýhodou je to, že toto ťažké heslo bude aj ťažké si zapamätať. Ak by si ale nejaký tvoj zvedavý kamarát chcel zistiť tvoje heslo, tak to bude pre neho nesplniteľná úloha.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Strong Password Creator – Paulo Laureano

Cena aplikácie: 0.99€

3. Keyboard 360

Zaujímavá aplikácia, ktorá prinesie do tvojho iZariadenia skutočne kreatívny spôsob tvorby klávesníc. Pomocou tejto aplikácie si budeš môcť vytvoriť klávesnicu presne podľa svojich predstáv a taktiež si na nej prispôsobiť aj  pozadie. Je to pekná aplikácia a trošku ozvláštni tvoje iZariadenie.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Keyboard 360 for Instagram: Custom keyboard creator with color background, skin theme, & cool text font – Karnivall

Cena aplikácie: Zadarmo

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.