V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Buzzy App

Buzzy App je veľmi jednoduchá a zaujímavá aplikácia. Táto aplikácia sa dá opísať dvoma jednoduchými slovami – zdielacia aplikácia. Jednoducho pridáte text ku fotke, ktorú chcete zdielať, upravíte si fotografiu a následne potom ju môžte zdielať cez e-mail.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Buzzy App – Share with Style – AppBlit LLC

Pôvodná cena: 0,99€

2. Video Rotate & Flip

Túto aplikáciu rozhodne raz v živote každý využije. Určite nie sme jediní, ktorým sa stalo, že im pri natáčaní nevypol zámok otočenia displeja a vami zaznamenané video bolo tak na výšku. Vďaka tejto aplikácii si pomocou niekoľkých kliknutí môžete vaše video  pretočiť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Video Rotate & Flip – Francis Bonnin

Pôvodná cena: 0,99€

3. Today In History

Viete, že 5. mája zomrel Napoleon Bonaparte? Alebo že 15. apríla bol zavraždený 16. prezident USA? Vďaka tejto aplikácii vám neunikne ani jeden deň z histórie a vy tak neprídete o zaujímavé a hlavne dôležité momenty z celého sveta niekoľko desiatok rokov späť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Today In History – Downshift LLC

Pôvodná cena: 1,99€

4. Pocket 360 Camera

Opäť tu pre vás máme zaujímavú fotoaplikáciu. Táto vám ponúkne veľa zaujímavých filtrov ako čiernobiela, škrabance, film, retro, 8mm a veľa ďalších efektov, vďaka ktorým urobíte vaše spomienkové fotografie ešte kvalitnejšie a zaujímavejšie.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu:

Pôvodná cena: 1,99€

Prečítajte si tiež  iPhone 14 sa napokon nedočká niektorých očakávaných funkckií
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.