V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Sleep Time

Ak mávate častý problém so spánkom, alebo jednoducho nemôžete poriadne zaspať, lebo stále na niečo myslíte a nechcete si dávať rôzne lieky, tak táto aplikácia bude pre vás. Obsahuje totiž zbierku rôznych melódií a zvukov, ktoré by vás mali upokojiť a pomôcť zaspať.

sleep-time-iphone-app

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Sleep Time : White Noise – Li ying

Pôvodná cena: 0,99$

2. LostColor

A máme tu ďalšiu fotoaplikáciu. Skvelá aplikácia, vďaka ktorej získajú vaše fotografie nádych profesionality. Aplikácia totiž dokáže odobrať farby z fotografie, avšak nechá ich tam, kde si ich budete chcieť zachovať.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: LostColor – toni peter

Pôvodná cena: 1,99$

3. Cleaner Pro

Ak máte v iPhone alebo v iPade uložených niekoľko stoviek kontaktov a neviete už čo s nimi, tak táto aplikácie vás poteší. Jedná sa o jednoduchého pomocníka, vďaka ktorému si budete môcť urobiť vo svojich číslach poriadok.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Cleaner Pro – Remove Duplicate Contacts for Addressbook iCloud Gmail Outlook & Yahoo contacts – Yoni Tserruya

 Pôvodná cena: 1,99$

4. Marathon & Half Marathon Trainer PRO

Máte radi behanie? Radi zdolávate svoje vlastné rekordy? Ak áno, tak táto aplikácia je určená práve pre vás. Vďaka nej si budete môcť mapovať, merať a vyhodnocovať každý maratón alebo polamaratón, ktorý zabehnete.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Marathon & Half Marathon Trainer: GPS, Training Plan & Running Tips by Red Rock Apps – GRINASYS CORP.

Pôvodná cena: 4,99$

5. Block vs Block

Dnešný rebríček zakončíme hrou. Kto by nepoznal legandárnu hru Tetris? Taký človek snáď na svete ani nie je. Táto legendárna hra, avšak pod iným menom, sa dnes usadila v našom rebríčku Free Apps. Block vs Block vám ponúkne aj mód player vs player.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Block vs Block – Waterpower Technology

Pôvodná cena: 2,99$

Prečítajte si tiež  Apple chystá dostupnejšie Apple Watch SE!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.