V dnešnom článku ti opäť prinášame zopár aplikácii, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

 

- Reklama -

1. Downy

Nebaví vás rysovať grafy? Ak nie tak táto aplikácie ja tu pre vás ako stvorená. Úžasná aplikácia, ktorú ocení veľké množstvo študentov, ktorým sa nechce neustále rysovať grafy. Pomocou tejto aplikácie bude táto úloha doslova hračkou. Stačí ak do aplikácie zadáte požadovanú rovnicu a hneď budete môcť vidieť funkciu aj s jej vlastnosťami.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Downy: A Premium Graphing Calculator – Adams Languages

Pôvodná cena: 9,99$

2. 007′s Vidicon

Opäť sa nám v našom rebríčku vyskytla skvelá fotoaplikácia. 007′s Vidicon je zaujímavá fotoaplikácia, ktorá slúži na tajné nahrávanie videa. Pomocou tejto aplikácie totiž budeš môcť nahrávať svoje okolie aj keď nebudete mať práve otvorenú aplikáciu “Kamera”.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: 007’s Vidicon – Spy Video Camera – Jacky Wu

Pôvodná cena: 9,99$

3. Word Finder

Ak patríš medzi fanúšikov lúštenia a osemsmeroviek a zároveň si chceš precvičiť aj svoju anglickú slovnú zásobu, tak táto aplikácia je práve pre teba. Jedná sa o hru, ktorá má pointu v hľadaní rôznych slov medzi dostupnými písmenkami.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Word Finder – Search words from thousands of Grids and increase your Vocabulary – Unibera Softwares

Pôvodná cena: 0,99$

4. Trader’s Way

Ak ťa zaujíma čo sa aktuálne deje na burze a aplikácia “Stocks” od Apple už nie je pre teba najlepšia. Tak potom vyskúšaj túto aplikáciu, ktorá prináša zaujímavý prehľad aktuálneho diania vo svete akcií.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Trader’s Way – Infinite Software

Pôvodná cena: 0,99$

5. Video Downloader Pro

Chcel si si už niekedy na tvojom iPhone stiahnuť nejaké video, no nikdy sa ti to nepodarilo? S touto aplikáciou to bude skutočne jednoduché. Umožňuje totiž sťahovanie online videí úplne jednoducho a zdarma.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Video Downloader Pro – Download and Play Free Videos – Evolution Games LLP

Pôvodná cena: 3,99$

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.