Internetový obchod App Store, ktorý spoločnosť Apple prevádzkuje už od roku 2008 ponúka v súčasnej dobe ohromné množstvo aplikácií, ktoré častokrát bývajú veľmi drahé a tak používatelia zvažujú ich kúpu. Vďaka zľavám sa však ich cena dostane na úroveň 0,00€. Práve preto ti prinášame tento exkluzívny článok, ktorý ti dennodenné predstaví 5 aplikácií, ktoré môžeš mať zadarmo!

Tales from the Dragon Mountain: the Strix

Skvelá hra, v ktorej sa zabavíš. Ide viacmenej o puzzle dobroduržnú hru, pri ktorej sa hlavná postava Mina snaží vyhľadať svoju rodinu. Práve preto musí cestovať do ďalekého Pozoju, pričom bude stretávať mystické kreatúry a objavovať nové lokality. Hra je minimálne podľa hodnotení veľmi zábavná a taktiež ponúka pomerne vysokú cenu v prípade, že by si sa pre ňu rozhodol do budúcnosti. Práve preto si nenechaj ujsť jedinečnú príležitosť a sťahuj už dnes!

- Reklama -

Pôvodná cena: 4,99€ (6,99€ iPad)

Sťahuj tu: Tales from the Dragon Mountain: the Strix 

Tales from the Dragon Mountain: the Strix - svetapple.sk
Tales from the Dragon Mountain: the Strix – svetapple.sk

I, Gladiator

Pokiaľ si obdivovateľom histórie a taktiež miluješ súboje, táto hra je pre teba ako stvorená. Bojuješ tu totiž za pravých gladiátorov s rôznymi zbraňami atď. Hra ponúka veĺmi zaujímavú kreslenú 3D grafiku a rovnako aj hodnotenie 4/5, čo značí kvalitu. I, Gladiator okrem iného ponúka vyše 100 zaujímavých historických zbraní či brnení, 80 akčných levelov či 20 hodín adrenalínového hrania. Vyzerá to dobre!

Normálna cena: 2,99
Sťahuj tu: I, Gladiator

I, Gladiator - svetapple.sk
I, Gladiator – svetapple.sk

ThinkBook

Pokiaľ potrebuješ aplikáciu na to, aby si si usporiadal všetky svoje dôležité poznámky, popri tom všetkom tvoril z poznámok to-do listy a mal to celé tak nejak prehľadne uložené vo svojom iPhone, pravdepodobne neexistuje lepšia aplikácia ako ThinkBook, ktorá je momentálne dostupná úplne zadarmo.

Normálna cena: 4,99

Sťahuj tu: ThinkBook

ThinkBook - svetapple.sk
ThinkBook – svetapple.sk

FrontView

Skvelá aplikácia, ktorá sa hodí skôr do prostredia fotografie. Pokiaľ z boku odfotíš nejaký obraz, obrázok, nákres billboard alebo čokoľvek iné, čo je plošného charakteru a potrebuješ to napraviť tak, aby to vyzeralo, že si daný snímok zhotovil spredu, určite oceníš aplikáciu FrontView, ktorú môžeš vďaka dnešnej zľave získať úplne zadarmo.

Normálna cena: 0,99

Stiahuj tu: FrontView

FrontView - svetapple.sk
FrontView – svetapple.sk

Loop

Pokiaľ máš občas nutkanie byť aspoň raz denne kreatívny, určite oceníš aplikáciu Loop vďaka ktorej môžeš veľmi jednoducho vytvárať krátke animácie na svojom iPade, ktoré následne rozošleš svojim priateľom napríklad cez e-mail. Aplikácia sa podľa hodnotení vyznačuje predovšetkým svojou jednoduchosťou a stabilitou, práve preto by si nemal dlho uvažovať a po Loop skočiť už teraz, kým je ho možné stiahnuť zadarmo!

Normálna cena: 0,99

Sťahuj tu: Loop

Loop - svetapple.sk
Loop – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.