Tak, ako už tradične aj dnes ti ponúkame 5 aplikácií, ktoré môžeš na svoje iOS zariadenie v obmedzenom čase nainštalovať úplne zadarmo. Ponuka je samozrejme časovo limitovaná a tak nečakaj, že budú všetky aplikácie zadarmo aj tri dni po publikovaní článku, avšak pokiaľ sa poponáhľaš, možno nejakú z nich ešte stihneš vychytať.

FullControl

Pokiaľ patríš medzi tých, ktorí technológie využívajú naozaj naplno, FullControl je aplikácia ako stvorená práve pre teba. Práve vďaka nej budeš môcť svoj iPhone, iPad poprípade iPod Touch premeniť ta diaľkový ovládač od svojho počítača a vykonávať tak všetky úkony či aplikácie omnoho jednoduchšie a rýchlejšie.

- Reklama -

Normálna cena: 1,99

Sťahuj tu: FullControl

FullControl - svetapple.sk
FullControl – svetapple.sk

Angry Bird Space

Pokiaľ patríš medzi hráčov, titul „Angry Birds“ ti asi netreba predstavovať. Pokiaľ však predsalen nevieš o čo v tejto svetoznámej „závislačine ide,“ tak ti to veľmi rýchlo vysvetlíme. Strieľaš vtáky, ničíš rôzne budovy či prekážky a plníš úlohy pričom „zabíjaš“ zelené prasiatka. Je to naozaj jednoduchá a chytľavá hra, ktorá sa ti určite zapáči a od prvého momentu vryje pod kožu. Rozšírenie Space potom prináša iné prostredie a ďalšie levely, ktoré musíš prekonať. Pokiaľ si v Angry Birds začiatočník alebo dlhoročný skúsený fanúšik, diel z názvom Space ti zaručene nemôže ujsť!

Normálna cena: 2,99

Sťahuj tu: Angry Birds Space HD

Angry Birds Space -svetapple.sk

Star Walk 2

Pokiaľ patríš medzi fanúšikov nočnej oblohy, ktorá je v lete naozaj obľúbeným miestom, kam sa milióny ľudí po celom svete pozerajú na hviezdy, určite si stiahni aplikáciu Star Walk 2, kým je zadarmo. Vďaka nej budeš totiž vedieť, ktorá hviezda je ktorá, kde sa nachádzajú súhvezdia či viac podrobných informácií o planétach, ktoré možno vidieť voľným okom. Star Walk 2 je navyše veľmi zaujímavá aplikácia aj pre deti, ktoré sa vďaka nej môžu dozvedieť naozaj veľké množstvo nových vecí o vesmíre ako takom.

Normálna cena: 2,99

Sťahuj tu:Star Walk™ 2 

StarWalk 2 - svetapple.sk
StarWalk 2 – svetapple.sk

Orby Widgets

Pokiaľ nevieš kde nájsť dobré Widgety, celkom dobrým tipom bude určite aplikácia Orby Widgets, ktorá ti ich pridá do notifikačného centra. Widgety sú samozrejme kvalitné a funkčné, vďaka čomu sa ti zaiste zapáčia. V aplikácii ich nájdeš celkovo 12, čo znamená, že máš z čoho vyberať.

Normálna cena: 0,99€

Sťahuj tu:Orby Widgets

Orby Widgets - svetapple.sk
Orby Widgets – svetapple.sk

AfterCam 360

Pokiaľ patríš medzi vášnivých fotografov, ktorí svoje fotografie následne upravujú pomocou aplikácie vo svojom iPhone, určite by ti nemala uniknúť aplikácia s menom AfterCam 360, ktorá ti ponúkne naozaj širokú škálu filtrov a samozrejme možnosti na editáciu tvojej fotky. Práve vďaka tejto aplikácii budú tvoje fotografie dokonalé!

Normálna cena: 1,99

Sťahuj tu:AfterCam 360

AfterCam 360 - svetapple.sk
AfterCam 360 – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.