V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1.Dayli

Máte radi videá time-lapse? Ak áno určite vás zaujme táto aplikácia. Dayli totiž umožňuje vytvoriť si fotografiu svojej tváre alebo čohokoľvek iného každý deň po určitú dobu a následne tieto fotografie poskladať do jedného time-lapse videa. Sledujete ako sa vaša tvár časom mení.

- Reklama -

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Dayli – Everyday photo journal and time-lapse creator – Adam Swinden

Pôvodná cena: 2,99$

2. Web Explorer

Aj vás už omrzelo Safari a nepatríte medzi fanúšikov Google Chrome. Tak vyskúšajte tento webový prehliadač, ktorý zaujme svojou jednoduchosťou a prehľadnosťou. Prehliadač má dokonca už zabudovanú funkciu ADBlock, ktorú si môžete podľa potreby zapnúť alebo vypnúť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Web Explorer – Zynsoft Inc.

Pôvodná cena: 0,99$

3. Meeting Box

Veľmi užitočná a zaujímavá aplikácia, určená pre manažérov, študentov alebo ľudí, ktorí si potrebujú niečo zaznamanávať. Aplikácia totiž umožňuje ľubovoľné kreslenie, písanie či nahrávanie si meetingov, prednášok alebo dôležitých udalostí.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Meeting Box – Notes, Tasks, Sketches and Recordings – Fishington Studios

Pôvodná cena: 2,99$

4. City Maps 2Go Pro

Patrí turistika medzi vaše koníčky? Ak áno, tak potom by ste si mali stiahnuť túto aplikáciu. Obsahuje totiž offline mapy, ktoré Vás budú sprevádzať v rôznych miestach sveta. Aplikácia taktiež obsahuje aj fotogalériu najzaujímavejších oblastí z daného mesta.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: City Maps 2Go Pro » Offline Map and Travel Guide – Ulmon GmbH

Pôvodná cena: 4,99$

5. Star Rover HD

Ak radi pozorujete hviezdy a patríte medzi amatérskych astronómov, tak aplikácia Star Rover HD vás určite osloví svojim pekným spracovaním. Star Rover HD vyžaduje prístup k vašemu fotoaparátu a následne môžete objavovať všetky súhvezdia čo vidíte na oblohe.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Star Rover – Stargazing and Night Sky Watching – EEFan Inc.

Pôvodná cena: 1,99$

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.