Dnes ti prinášame úplne nový rebríček aplikácií. V dnešnom článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. MacID for iOS

Zaujímavá aplikácia pre iPhone, ktorá ti umožní odomknúť počítač Mac cez TouchID iPhonu, alebo pomocou prístupového kódu. Dokonca ani nie je nutné odomykať iPhone. MacID vyžaduje Mac s Bluetooth LE (Low Energy) so systémom OS X Yosemite alebo novším, a zariadenia iOS s Bluetooth LE a iOS 8.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: MacID for iOS – Kane Cheshire
Pôvodná cena: 3,99€

Cena po zlacnení: 0,99€

2. Fine Scanner PRO

FineScanner PRO premení tvoje mobilné zariadenie na všestranný mobilný skener, ktorý ti umožní rýchlo zachytiť obrazy alebo vytváranie elektronických dokumentov vo formáte PDF a JPG, a podporuje dokonca aj OCR rozpoznávanie textov pre ďalšie editovanie a zdieľanie.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Fine Scanner PRO : Scan and OCR multipage docs, passport or receipt from paper and save in PDF or JPEG – ABBYY

Pôvodná cena: 9,99€

Cena po zlacnení: 0,99€

3. Toca Lab

Toca Lab ťa zábavnou formou naučí chémiu. Preskúmaj pestrý a elektrizujúci svet vedy a a nauč sa všetkých 118 prvkov z periodickej tabuľky. Pomocou rôznych roztokov môžeš vytvárať roztomilé malé stvorenia a ešte sa aj niečo naučíš.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Toca Lab – Toca Boca AB

Pôvodná cena: 2,99€

Cena po zlacnení: 0,99€

4. Toca Town

Druhá hra v našom rebríčku je zaujímavá ale skôr pre deti. Chodíš po meste, na ryby alebo len tak opekať. Veď zahraj si a uvidíš či ťa hra bude baviť.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Toca Town – Toca Boca AB

Pôvodná cena: 2,99€

Cena po zlacnení: 0,99€

5. Cut the Rope 2

A do tretice tu máme známu logickú hru Cut the Rope 2. Cut the Rope 2, ktorú všetci poznáme sa príliš nelíši od Cut the Rope. Má však nové, zaujímavé prvky, ktoré hru ozvláštnili a urobili ju ešte zaujímavejšou.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Cut the Rope 2 – ZeptoLab UK Limited

Pôvodná cena: 2,99€

Cena po zlacnení: 0,99€

Prečítajte si tiež  Apple porušil patenty, bude ho to stáť 23,6 milióna $
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.