V dnešnom článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Templates for Keynote Professional

Náš dnešný rebríček začneme jednou veľmi zaujímavou a užitočnou aplikáciou. Ak patríte medzi ľudí, ktorí pri svojej profesii veľmi často využívajú práve prezentácie, tak táto aplikácia bude presne pre teba. Pomocou nej totiž budeš môcť zlepšiť svoje prezentácie tak, aby neboli pre poslucháčov nudné ale zaujímavé.

- Reklama -

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Templates for Keynote Professional – the best templates for mobile presentations – Made for Use

Pôvodná cena: 4.99€

2. BUZL Watch

Veľmi zaujímavá a užitočná aplikácia. Pomocou tejto aplikácie si budeš môcť vytvoriť akýsi rebríček tvojich povinností od tých najmenej dôležitých až po tie najdôležitejšie. Aplikácia navyše disponuje podporou pre Apple Watch.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: BUZL Watch – Todo & Reminders by Priority – Blue Vine Solutions, LLC

Pôvodná cena: 1.99€

3. AURA

Pomocou tejto aplikácie budeš môcť upravovať svoje fotografie tým, že do nich budeš vkladať rôzne nápisy, filtre a mnoho iných vecí. Následne upravené fotky môžeš zdielať na rôznych sociálnych sieťach, alebo si ich iba uložiť.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: AURA – Camera Photo Editor: Filters, Frames & Text For Instagram. – Lis Johannsen

Pôvodná cena: 2.99€

4. Pro Photo Camera

Ďalšia zaujímavá fotoaplikácia v našom dnešnom zozname je Pro Photo Camera. Skvelá fotoaplikácia určená pre ľudí, ktorí foteniu rozumejú trošku viac. Pomocou tejto aplikácie budeš môcť robiť skutočne krásne fotky, kde si budeš môcť manuálne nastaviť rôzne funkcie ako je ISO, vyváženie bielej a mnoho iných vecí.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Pro Photo Camera with Manual Controls – Zoltan Tusan

Pôvodná cena: 0.99€

5. Calorie Watcher

Ak chceš zhodiť alebo naopak pribrať nejaké to kilo, tak táto aplikácia je práve pre teba. Calorie Watcher je aplikácia, do ktorej si budeš môcť zapisovať svoje kalorické príjmy a tak si kontrolovať svoju hmotnosť.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Calorie Watcher – Body King Beast Fit Tracker With Compatibility for Fooducate & Strava Bit – Felix Eriksson

Pôvodná cena: 2.99€

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.