Pri miliónoch zariadení dodávaných zákazníkom pri každom uvedení na trh spoločnosťou Apple sa občas stane, že niektorí záujemcovia sa svojich objednávok dočkajú o niečo skôr. Podobný prípad sa naskytol aj teraz, keď sa zákazník dočkal hodiniek Apple Watch Ultra ešte pred oficiálnym spustením predaja. Používateľ Redditu s menom playalisticadillac si predobjednal hodinky Apple Watch Ultra od spoločnosti AT&T a na sociálnej sieti sa podelil o niekoľko obrázkov.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra sa objavili v prvých recenziách. Pozrite sa, ako Apple zabalilo svoje hodinky za tisíc eur

Obrázky poukazujú na balenie samotných hodiniek ako aj porovnanie s predchádzajúcou generáciou 45 mm hodiniek Apple Watch Series 7.

Z predčasného príchodu zariadenia sa síce nedá vyčítať veľa ďalších informácií, no už na prvý pohľad je zrejmé, že sa výrazne odlišujú od svojich predchodcov. Okrem toho sme sa dnes dočkali aj prvých recenzií, unboxingov a testov prémiových jablkových hodiniek, ktoré sme zhrnuli v článku z našej redakcie.

Balenie Apple Watch Ultra
Zdroj: Reddit /playalisticadillac
Apple Watch ultra a Apple Watch Series 7
Zdroj: Reddit /playalisticadillac

Apple Watch Ultra sa začnú oficiálne predávať už zajtra, konkrétne piatok 23. septembra. S veľkosťou 49 mm ide o najväčšie hodinky Apple Watch, ktoré spoločnosť Apple doteraz vydala. Taktiež sa jedná o prvé hodinky od Apple Watch Series 4, ktoré sa dočkali väčších dizajnových zmien. Viac sa dočítate v našich článkoch venujúcich sa téme Apple Watch Ultra.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -