V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Check Check

Opäť tu máme zaujímavú aplikáciu, určenú pre ľudí, ktorí majú nabitý program, alebo si potrebujú len niečo poznačiť. Aplikácia totiž funguje na princípe akéhosi zápisníka prepojeného s remaindrom, na ktorom si môžeš zaznamenávať tvoje úlohy.

- Reklama -

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Check Check – Beautiful Checklists – Mist Labs Inc.

Pôvodná cena: 0.99€

2. NearBy

Zaujímavá aplikácia, ktorá isto poteší každého cestovateľa. Pomocou tejto aplikácie si totiž budeš môcť nájsť najzaujímavejšie alebo najpotrebnejšie oblasti v rôznych mestách sveta. Tak si ju stiahni a začni poznávať svet, alebo svoje okolie.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: NearBy- The Smart Location Explorer – Kento Studios Ltd.

Pôvodná cena: 0.99€

3. Secure Folder PRO

Ak máš vo svojom iPhone alebo iPade rôzne veci, ktoré by mali radšej zostať skryté pred okolitým svetom, tak táto aplikácia ti v tom určite pomôže. Pomocou nej si totiž budeš môcť do telefónu uzamykať rôzne dokumenty, fotografie alebo videá.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Secure Folder PRO – iDevMobile Tec.

Pôvodná cena: 1.99€

4. Pocket 360 Camera

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá poteší každého jedného amatérskeho fotografa. Vďaka tejto aplikácii budeš môcť do svojich fotografií vkladať skutočne zaujímavé filtre. Aplikácia ponúka aj rôzne iné možnosti upravovania tvojich fotiek.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Secure Folder PRO – iDevMobile Tec.

Pôvodná cena: 1.99€

5. KeyTouch

A posledná aplikácia v našom rebríčku je skvelá aplikácia KeyTouch.  Aplikácia ti ponúkne odomykanie Macu cez touch ID senzor odtlačku prsta na iOS zariadeniach. KeyTouch vyžaduje Mac s Bluetooth 4.0 LE (Low energia) so systémom OS X Maverick, alebo vyššie zariadenie so systémom iOS s Bluetooth 4.0 LE so systémom iOS 8 alebo novším.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: KeyTouch – TN APPS

Pôvodná cena: 0.99€

 

 

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.