V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Skew

Orež si rýchlo a jednoducho tvoju fotku alebo obrázok. Vďaka aplikácii Skew budú tvoje fotografie vyzerať oveľa lepšie. Aplikácia slúži k bežným úpravám a orezom. Ponúka skvelý dizajn a jednoduché použitie, ktorý zvládne naozaj každý.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SKEW – ThirtyFive Inc.

Pôvodná cena: 2.99€

2. HC Unit Convert

Skvelá aplikácia, ktorá poteší každého študenta, ktorý si láme hlavu nad prevodom jednotiek. Pomocou tejto aplikácie to však už bude skutočne hračka. Stačí ak si zvolíš potrebné jednotky, zadáš miery a aplikácia sa už postará o samotný prevod.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: HC Unit Convert – Units & Currency Converter & Calculator – YongYong Chen

Pôvodná cena: 0.99€

3. Textkraft Pocket

Zaujímavá aplikácia, ktorá určite poslúži každému študentovi. Pomocou tejto aplikácie si budeš môcť robiť poznámky v rôznom farebnom prevedení a mnoho iných vychytávok.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Textkraft Pocket – Write text, research, correct & share – Infovole

Pôvodná cena: 3.99€

4. Thumbly

Tvorcovia aplikácie Thumbly dostali výborný nápad ako písať na klávesnici na iPhone 6 alebo 6 Plus len jednou rukou. Tento netradičný experiment sa im zdá sa vydaril a dnes si ho môžete stiahnuť zdarma. Je to skvele vyzerajúca aplikácia. V jednoduchosti je proste krása.

Pôvodná cena: 1.99€

5. Better Fonts Pro

Omrzeli ťa už fádne ponuky fontov na klávesniciach pre iOS? Ak áno, tak potom tu pre teba máme túto aplikáciu. Tá totiž obsahuje klávesnicu, na ktorej si môžeš zvoliť jeden z mnohých fotnov písma, ktoré následne môžeš používať kdekoľvek v celom systéme.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Better Fonts Free – Now With Cool Font Keyboards For iOS 8! – Daneco Ltd.

Pôvodná cena: 4.99€

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.