Ešte pred mesiacom bolo prakticky nemožné kúpiť iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max v rámci bežných skladových zásob u väčšiny slovenských predajcov. Spôsobili to výrobné problémy v Číne, ktoré vypukli koncom minulého roka. Teraz sa však situácia mení, telefóny sa naskladňujú a ich cena zletela dole. iPhone 14 Pro zoženiete u mnohých predajcov s vysokou zľavou, o čom sa môžete presvedčiť tu. Cena podlieza aj hlavného konkurenta od Samsungu, model Galaxy S23 Ultra.

V praxi to znamená, že ak máte záujem o špičkový iPhone 14 Pro, ktorého oficiálna cena bola stanovená v septembri 2022 na 1 299 €, po novom zaň po kliknutí na tento odkaz môžete v rámci najvýhodnejších ponúk zaplatiť len 1 177 €. Nech už si vyberiete ktoréhokoľvek predajcu, na nákupe sa dá hravo ušetriť viac, ako sto eur. A to je pri telefóne, ktorý sa prednedávnom nedal zohnať mimoriadne atraktívne.

Pokiaľ ste skôr fanúšikmi iPhonu 14 Pro Max, aj tento väčší model so 6,7″ displejom je vo výraznom zvýhodnení. Zatiaľ čo oficiálna slovenská cenovka bola stanovená na 1 449 €, v rámci najvýhodnejších ponúk ho kúpite len za 1 316 €. Všetko nájdete na tomto odkaze. Úspora sa teda opäť pohybuje opäť ďaleko za hranicou 100 €.

iPhone 14 Pro / 14 Pro Max je fantasticky smartfón. Teraz je dokocna lacnejší ako Samsung Galaxy S23 Ultra

iPhone 14 Pro Max vs Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: SuperSaf

Netreba pri tom zabúdať, že iPhone 14 Pro / 14 Pro Max je v súčasnosti jeden z najlepších smartfónov na svete. Má dokonalý displej, mimoriadne kvalitné fotoaparáty a video, extrémnu výdrž batérie a hlavne nádherný, veľmi odolný dizajn, ktorý kombinuje nehrdzavejúcu oceľ a matné sklo na zadnej strane.

Nákup tohto modelu určite ľutovať nebudete. Platí to obzvlášť v čase, kedy Samsung predáva svoj nový vlajkový model drahšie, pričom jeho uvádzacie ceny a ich porovnanie s predchodcom nájdete tu. Pochopiteľne, zohľadniť treba aj to, že od predstavenia Galaxy S23 Ultra ubehlo len niekoľko dní, zatiaľ čo iPhone 14 Pro Max tu máme už niekoľko mesiacov. To, pre ktorého výrobcu sa nakoniec rozhodnete nechávame samozrejme na vás.

Nezabudnite na kvalitný kryt. Na Loopi ho kúpite lacno

Zdroj: Loopi

A ak by ste chceli na svoj nový iPhone kvalitný ekologický kryt, ktorý je vyrobený zo pšeničného plastu, pripravte si 9,99 € na stránke Loopi.sk. V ponuke je aj tradičný transparentný kryt za 14,99 €, ktorý patrí medzi najpredávanejšie produkty či tento istý kryt, ktorý je obohatený aj o MagSafe systém. Jeho cena je 19,99 €.

Veľkou výhodou nákupu na Loopi je, že zákazník môže zaplatiť nie len kartou ale aj cez Apple Pay. Celý proces je vďaka tomu veľmi rýchly a hlavne bezpečný.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -