V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Analog Film

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá dokáže premeniť tvoje fotografie či videá do analógovej podoby. Pomocou tejto aplikácie si tak budeš môcť vytvárať snímky, ktoré budú mať menší nádych retra. A samozrejme aplikácia ti ponúkne aj rôzne iné možnosti.

- Reklama -

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Analog Film – ordinaryFactory

Pôvodná cena: 2.99€

2. Calculator Pro for Watch, iPhone and iPad

Skvelá aplikácia, ktorú ocení každý človek, ktorý si potrebuje niečo vypočítať. Viem, že kalkulačka sa nachádza aj v samotnom iOS, no na rozdiel od tej zabudovanej,  táto dokáže premieňať jednoty a dokonca zahŕňa podporu aj pre Apple Watch.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Calculator Pro for Watch, iPhone and iPad – Spencer Brown

Pôvodná cena: 0.99€

3. Financial Book

Financial Book je aplikácia, ktorá je určená pre ľudí, ktorí majú radi poriadok vo svojich financiách, je dnes zdarma. Pomocou tejto aplikácie budeš mať vždy prehľad o tom, koľko peňazí si za mesiac minul a na čo presne.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Financial Book – Money Tracking and Management. – Yaroslav Samoylov

Pôvodná cena: 0.99€

4. Busy

Zaujímavá aplikácia, ktorá už len svojim názvom napovedá, že je  určená pre ľudí, ktorí majú svoj deň zaplnený natoľko, že ani nevedia kde im hlava stojí. Pomocou tejto aplikácie si budeš môcť vytvoriť akýsi rebríček najnutnejších vecí, ktoré musíš za deň urobiť a tie ostatné môžeš nechať na zajtra.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Busy – Stop Procrastinating, Get Busy. – Disruptive Inc

Pôvodná cena: 5.99€

5.  Effect FX

Druhou fotoaplikáciou v našom rebríčku je aplikácia Effect FX. Aplikácia Effect FX je fotoaplikácia, ktorej filtre pomáhalo vytvoriť niekoľko profesionálnych fotografov. Pomocou tejto aplikácie môžeš vyskúšať nasadzovanie až 293 filtrov do tvojich fotografií.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Effect FX – Photo Editor & Visual Storytelling : Best Filter Edits Plus Awesome FX – camera effects plus photo editor – ONE APPS

Pôvodná cena: 1.99€

 

 

 

 

 

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.