Ohľadom predplatného členstva v podcastových kanáloch sa v posledných dňoch objavila nová vlna ostrej kritiky. Tvorcovia podcastov sa sťažujú na bugy rôzneho druhu, ktoré sa týkajú hlavne platených epizód. Podcasterov update aplikácie hlboko sklamal nielen v rámci nedotiahnutých funkcií, ale aj čo sa týka užívateľského rozhrania.

Okrem bugov súvisiacich s automatickým sťahovaním nových epizód vyplávali na povrch aj problémy s dopytom po podcastoch. Niektorí tvorcovia obsahu reportujú až 31%-ný úhrn prepadu sťahovaní, pričom nie všetko sa týka iba platených epizód. Apple podcasty majú taktiež problém s oznamovaním nových epizód, alebo s celkovým určením poradia nahrávaných častí a opätovným prehrávaním.

Apple Podcasty

Niektorí podcasteri sa taktiež sťažujú na zmenu pri možnosti zakúpenia exkluzívnych epizód alebo chyby spojené s centrálnym feedom pre publikáciu. Apple vníma appku Podcasty ako „výborne integrovanú funkciu do systému iOS“, čo je samozrejme pravda. Na druhej strane, problémy súvisiace s predplatným obsahom túto skutočnosť môžu prevyšovať.

Prečítajte si tiež  Facebook prichádza s vlastnou platformou pre podcasty

Jednou z možností, ako sa bude Apple problémom zaoberať je zmena interfacu spojená s bug fixami ešte pred oficiálnym spustením systému iOS 15. Aké máte skúsenosti s podcastmi vy? Počúvate obľúbené epizódy v natívnej aplikácii alebo využívate Spotify, či inú streamovaciu službu? Podeľte sa s nami v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5Mac
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here